Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhes vagyok és nem tudok enni?

Éhes vagyok és nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy evő,de azért napi 2x 3x eszek. Néha,mint ahogy ma is,rám jön ,hogy hiába vagyok éhes nem tudok enni. Ma még szinte semmit sem ettem. Dohányzom. Jelenleg is korog a gyomrom,de nem megy le egy falat sem. 27 éves nő vagyok.
2023. okt. 15. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna valszeg rossz helyre nyitottad a kérdést. Ez sztem inkább mentális gond lesz, mint táplálkozásbeli.
2023. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Éhes vagyok és nem tudok enni?"

Igen, éhes vagy és nem tudsz enni. Menj el kivizsgálásra.

2023. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem régen voltam nagy labor vizsgálaton,és minden tökéletes. Nem gondolnám hogy szervi probléma lenne.
2023. okt. 15. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb félévente előjön egy ételundorom, mindentől, de kifejezetten a húsoktól és kb 1-2 hét alatt el is múlik. Ha ennél többször történik, talán érdemes elmenni egy teljes vérképet csináltatni. Elég sok minden kiderülhet belőle, háziorvosod adhat rá beutalót.
2023. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, pont utánad küldtem a válaszom. Ha a vérképed jó, akkor meg böjtölj egy kicsit. Valami csak van, amit kívánsz. Én ilyenkor van, hogy gyümölcs salátán élek, viccen kívül. Öklendezek, ha kinyitom a hűtőt, de egy jó banán, narancs, alma saláta pár nap alatt helyre szokott tenni.
2023. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egesznap ha rá néztem az ételre nem kívántam csak a szemem,mostmar talán érzem hogy tudnék enni belőle,de mintha még se. A gyümölcsökkel nem vagyok nagyon jóban,néha amikor még kívánok valamit eszek,de azok sem nagyon mennek
2023. okt. 15. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!