Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magyarországon a kórházban...

Magyarországon a kórházban tényleg annyira rossz ételt adnak a betegeknek, mint mondják? Vagy azért ehető?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám ápolási osztályon volt idős korában. Nem a minőséggel volt gond, hanem a mennyiséggel. Pedig az az osztály fizetős is volt.
2023. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Én 2x voltam. Az ebéd jó volt, pedig én nagyon finnyás vagyok. Könnyű levesek, sovány húsok, zöldségek, burgonya, stb. Reggelire volt tejbegríz, péksüti, finomak voltak. Vacsora viszont egy száraz kenyér szelet, amihez vaj nincs, vmit adnak még mellé, 1 db sajt vagy májast. Szóval a vacsorát sose ettem meg.
2023. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron voltam kórházbaan pár napot. A reggeli mindig péksüti + kifli, méz és vaj volt kakaóval vagy teával. A kakaó nekem nagyon ízlett. Az ebéd is ehető volt, simán hozta egy menüzős hely színvonalát, pedig finnyás vagyok. Na, a vacsora. Az ami nagyon nem ehető. Egy szelet kenyér, egy száraz zsemle egy darab csoffadt szalámival és valami csoffadt zöldséggel. Plusz egy natúr joghurt vagy kefir.
2023. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve voltam legutóbb kórházban, akkor a mennyiség és a minőség is kritikán aluli volt.
2023. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Én azt hiszem kórházai válogatják hol milyen étel van.Vannak ahová külső beszállítók viszik.Sajnos az utóbbi 5 évben többször is kórház lakó voltam.Nincs okom panaszkodni.A z ottani tevékenységhez elegendőt adnak.

Rendelni a vendéglőben kell.

2023. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam, első reggelire májkrémet kaptam.

Diétás lapon kiemelve, hogy NEM ehetek glutént, a májkrémen vastagítva a búzaliszt. Ó, és természetesen tk. zsemlével :D

Szóval a benn fekvésem alatt semmit nem ettem meg.


Az országban is voltam már sajnos 2 napot, ahol élek (nem Mo), itt külön becsomagolt, jelölten gm ételeket kaptam - elég beszédes különbség...

2023. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam idén bent 4 napot, egyik esetben sem kaptam az első nap semmit sem (Győr), amit előre jeleztek is.Inzulinosként ugyanazt kaptam, mint a többiek, de elég jól főztek, mindent megettem. A vacsora elég szegényes, de eltettem a reggeli joghurtot estére, amit csak a cukrosok kaptak.Elég jó büfé van a földszinten, ahová csak első nap mentem le.
2023. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Greg35 ***** válasza:
100%
Reggeli 3 szelet kenyér 3 szelet felvágott, vaj :D Vacsi ugyanez volt csak járt mellé 2cm kigyó ubi xd Az ebéd az általában ehető. Szóval az életben maradáshoz elég a kaja :) Glutén, laktóz mentes variációk vannak még.
nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 horex ***** válasza:

Sajna jópárszor voltam két kórházban is

Panaszom nem lehet

nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!