Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Konkrétan miért vinnyognak a...

Konkrétan miért vinnyognak a médiában az energiaitalok ellen?

Figyelt kérdés
Ilyen ostobaságokat olvasni hogy akár egy doboz is szívhalált okozhat, ha ez igaz lenne egészséges emberek kapnának nap mint nap szívhalált, olyanok akik módjával isszák. Ilyen olyan nagy koffein tartalma van, engem a kávé amit főzök jobban feldob mint bármelyik energiaital. Ha valaki megiszik 25 dobozzal és meghal akkor nem a gyártó a hibás hanem ő mert ostoba volt. Szerintem egy tizenéves gyerek is rendelkezik annyi ésszel hogy ne igyon meg 8-at mert rosszul lesz.
nov. 5. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Azilyen emberek egy buta proli réteg, akik semmihez sem értenek viszont azt hiszik. Olyanok is vannak akik szerint a föld lapos. Nem kell vele foglalkozni.
nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Ezek szerint 3 éve halott kell hogy legyek:)
nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert káros. Csak ugye mocsok sok pénz van mögötte, így nem baj.
nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
lol kiaz a buta proli aki észnélkül lepontozgat? xD
nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert lehet egy rejtett szívhibád,ami miatt 1 doboz is halálos lehet. Nem tudhatod előre.


Én tudom, hogy nem ihatok se zöld teát,se kólát, se capuccinót,se kávét,se energiaitalt.

Nem is iszok soha.


De előfordulhat, hogy valaki nem tudja magáról.


Gyerekekre meg káros.

nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert 1 pillanat alatt is megölhet.
nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#22:11

Akkor a zöld tea, kóla, capuccinó körül miért nincs ekkora hiszti?

nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd pár év múlva meg tudom mondani (addigra valószínűleg lesz valamilyen következménye a vedelésemnek), csak ne felejtsek el visszajönni (na jó, ezt eskü nem fekete humornak szántam xdd):))
nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kávé elvileg kimondottan jó az antioxidáns tartalma miatt.
nov. 6. 00:30
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom de én tegnap ittam egy cappuchino-t, ugyanazok voltak a figyelmeztetések álltak rajta mint az energiaitalokon: hogy magas a koffeintartalma (kb ugyanannyi volt mint az energiaitaloknak), gyerekeknek, szívbetegeknek, és terhes szoptató anyáknak nem ajánlott és a többi...
nov. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!