Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik műszakoznak hogyan...

Akik műszakoznak hogyan oldják meg a kajálást?

Figyelt kérdés
2 műszakban dolgozom, nappal-éjjel, 12 óra, 2 nap munka, 2 nap pihenő. pl hétfő-kedden éjjeles leszek, este 6-tól reggel 6-ig. ti akik éjszakáztok, lehetőleg ugyanígy este 6-tól reggel 6-ig, hogyan osztjátok be a kajálásokat?
2023. nov. 6. 04:25
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen életvitel mellett többet árt mint használ kb a konditermi edzés. Előbb az életedet rakd rendbe
2023. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
agyhalott szerinted mennyien edzenek úgy hogy műszakoznak? miért ártana többet? szerinted csak úgy megy, hogy felrúgok mindent, hogy olyan melóhelyet keressek ahol nem kell éjszakàznom az edzés miatt?
2023. nov. 6. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól van akkor rohangálj 12 óra meló előtt/után még felhúzni, guggolni. Kva izmos leszel
2023. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerinted 50-100 èvvel ezelőtt akik edzettek, csak irodai munkàt végeztek napi 8 óràban?
2023. nov. 7. 15:54
 5/6 A kérdező kommentje:
de valószínű azért vagy ilyen, mert egy szar kinézeted van, és sokan szar kajàval és rendszertelen élettel jobbat összehoznak
2023. nov. 7. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a 4 műszak... én is így dolgozok csak én 3 napos váltásokkal. Máshogy kajálok nappalosba, máshogy éjszakásba. Nappal reggeli müzli joghurttal, tízórai 1 szendvics, ebéd 2 szendvics, utána kekszet eszek ha éhes vagyok még. Otthon egy kisebb vacsi. Főtt ételt nem szeretek vinni, este eszek belőle. Éjszakás műszak az neccesebb. Műszak után ébredéskor nem bírok enni rögtön, utána ha megéhezek kizárólag vmi levest eszek, éjszakába meg ugyanaz, müzli, szendvics... aztán haza aludni. De megkavar nagyon, nem szeretem.
nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!