Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kivánok olyan ételeket...

Miért kivánok olyan ételeket amiket nem is szeretek?

Figyelt kérdés

Vega vagyok, a húst továbbra sem kívánom. De a brokkolit és a töltött tésztát nem szerettem, mert olyan döglött íze van, most meg majd meg veszek nem tudok aludni annyira éhes vagyok rá. Sajnos nincs a közelben ilyen lehetőségem így majd csak holnap tudok enni.

A másik ilyen a fokhagymás lángos, a hónapban már 8x ettem lángost és nem tudok vele betelni a másik a csipsz. Eddig undorító és zsíros volt, most raklap számra tudnám enni.

Ráadásul eddig édes szájú voltam most undorodom az édestől és csak sósat.

19l


nov. 14. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Terhes vagy.
nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Valóban, terhesség kizárva?
nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
A húshiány miatt felborultak a dolgok
nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Húshiány miatt össze-vissza rágsz, folyton éhes vagy. 3 as voltam
nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A terhesség sincs kizárva, de az szerintem nem a terhesség elején jelentkezik, hogy valaki kívánós lesz.
nov. 15. 07:44
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Nem e????
nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj hagyjuk már :D Van aki nem szereti a húst és pont hogy jót tesz neki ha nem eszik. Nincs szükség húsra, proteinre van szükség. Azt beviheted máshogy is.
nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ez most irónia volt?

nov. 15. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!