Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez sok vagy pont...

Szerintetek ez sok vagy pont jó? 16 éves, lány

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 francia piritósnak (2 db toast kenyer közötte sonka,sajt,vaj) a fele +natúr görög joghurt áfonyával


Ebéd: (iskolában voltam) 1 és egy fél francia piritós +uborka


Snack-ek: friss mango, 1 db bueno (marmint egy csomagban 2 van abbol csak az egyik) és egy mini barackos fánk


Vacsora: vajon grillezet csirke, sültkrumpli +friss lilahagyma és uborka


nov. 16. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Kislány, nem unod még? Tegnapelőtt raktál fel egy ilyen posztot.

Ugyanazt tudom írni mint múltkor. Auswitzi menekült akarsz lenni?

nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Változatosan kell étkezni, az a jó, szerintem.
nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Kevés
nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 ez az első kérdés amit valaha kitettem ide :D... szimplán csak kívancsi voltam de sebaj
nov. 16. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Ez nagyon gyenge. Hol a kalcium? Napi fél liter tej, van ennék megfelelö tejtermék fedezné a minimumot! Nem az optimálisat, csak az abszolút minimumot.

Minden étkezésedben legyen kalciumtartalmú étel. Ígyál másfél deci tejet napi háromszor. Plusz minden nap egyél vagy túrót vagy kefírt, vagy tejfölt, vagy joghurtot. És ne csak egy-két kanállal. Vagy sajtot.

nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm szépen, megpróbálok több kálciumtartalmú ételt fogyasztani. Joghurtot általában mindennap eszek valamilyen gyümölccsel (málna, áfonya, banán, alma)
nov. 16. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Így is kórosan sovány vagy lassan, szóval mindegy, mit írunk. :D
nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!