Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kávèt iszok fáj a hasam?

Ha kávèt iszok fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Általában hosszúkávèt tejeskávèt kappucsínót szoktam inni. Nem szeretem tömènyen. Mostanában viszont általában fáj tőlle a hasam. Viszont nem mindíg. Mitől lehet ez?

Nèha a hasamalja nèha a gyomorszájamnál èrzek tompa fájdalmat. Majd elmúlik általában 6-8óra múlva.



nov. 22. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
ÉRzékenység?
nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Éhgyomorra iszod? Kapszulás kávé? Nekem a kapszulás kávéktól fájt a hasam, ittam belőle napi 3-4-et. Vettünk rendes kávégépet, frissen őröl, minőségi kávét teszünk bele, semmi bajom nincs azóta. Ki tudja mi van azokban a kapszulákban. Anyósomnál ugyanez, ha néha iszik kapszulásat, fáj tőle a hasa.
nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen bolti kávèktól.

Ès a kotyogóstól is hiába hígítom fel fèl deci tejjel.

nov. 22. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy a tejtől fáj, felnőtt korra gyakran alakul ki laktózintolerancia. Próbáld meg hogy egy-két hétig zabtejjel iszod, hogy úgy is van-e gyomorfájdalom.
nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hiába lett a négyes leponzotva, kb tízből nyolcszor ez van, hogy felnőtt korunkra nem bírjuk már a tejet.


Kérdező, próbáld meg növénytejjel, vagy tej nélkül. Ha nem szereted töményen akkor hosszú kávé, vagy americano a jó választás. Növényitejből én az Oatly zabtejet szívből ajánlom, de az Alpro mandulatej is nagyon jó választás.

nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Bevált!
nov. 25. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked valószínű, hogy laktózérzékenységed van, ha a növényi tejek beváltak. Érdemes lenne megnézetned, mert adókedvezményt kapsz emiatt.
nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyel elotte
febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!