Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Durva alultápláltságot meddig...

Durva alultápláltságot meddig tud elviselni a szervezet? Mindenképp súlyos betegség lesz a vége vagy halál?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha csak napi 400-500 kalóriát eszik és semmi értékes tápanyagot nem visz be vagy csak nagyon ritkán.

Közben csak kevés puffasztott rizst eszik, sima kristálycukrot meg néha pár db tojást?

El lehet így lenni pár évig?



nov. 23. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi tartaléka van. De a második kerdésesre a válasz igen. Így már lényegtelen is a mikor. Most cselekedjetek
nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem.

De minél tovább gyakorolja valaki az anorexiáját, annál nehezebb kigyógyulni belőle. Van, aki úgy is belehal, hogy már igazából élni akar. Meg kell állítani! Ez agyrém!

nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Én közel 12 éven át voltam anorexiás - bulimiás, gyógyult, megint beteg.


Élek. A legalacsonyabb súlyom 35 kiló volt (majdnem meghaltam), de pl. 41 kilósan simán "elvoltam".

NEM éltem, dehogyis, de "elvoltam".


A gyógyulás viszont egy shit... fáj, lelkileg, fizikálisan, hasmenés, puffadás, terhes kinézet, hányinger, mert sokat kell enni alapvetően, stb. stb.


Viszont megéri, mert újra élsz :)

nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet el lenni mindenkinek kel kaja azért sok az elhizot ember mert feldolgozot kaját eszik nem azért mert sokat kajál.Jobban jársz ha elöre te el készited az ételt és felosztod 5 napra mint hogy, nem esszel semmit.Én 9 napig nem kajáltam egy betegség miatt a végén taxit kelet hivnom mert haza menni se tudtam már a boltbol.Akkor értetem meg hogy, középkorba miért volt menö egy lovag mert az alultáplált emberek beszélni is alig tudnak nem hogy, harcolni.
dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!