Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hi. Eddig kb. 1500 kalóriát...

Hi. Eddig kb. 1500 kalóriát vittem be egy nap ma 3.napja hogy 2500 kalóriát és nem érzem jól magam fáj a gyomrom hányingerem van de mégis éhes vagyok szerintetek ez normális? 53 kg vagyok 167 centi 23/L hízni szeretnék.

Figyelt kérdés

nov. 24. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális, de nem kell 2500-at enned feltétlen, ha soknak érzed.


Nekem pl kell 3000 minimum mert kórosan alultáplált vagyok, de te alapvetően normális súly alján vagy, nem kell rosszullétig enned magad.

nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ezért kell dietetikussal konzultálni mielőtt eszetlenül fogyni vagy hízni kezdünk ha nulla tudásunk van róla. Persze hogy megterheli a szervezeted ha hirtelen naponta 1000 kalóriával többet viszel be! Fokozatosan kell emelni, de szerintem a 2500 kalória lehet, hogy sok is lesz, inkább az 1800-2000-et kellene megcélozni, és figyelni, hogy ne üres, zsíros, cukros kalóriákat vigyél be, hanem egészséges, változatos, megfelelő fehérje-szénhidrát-zsír arányú tápanyagokat, megfelelő rostmennyiséget stb.
nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!