Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassan 20 éves lányként (max....

Janaxyz2 kérdése:

Lassan 20 éves lányként (max. de általában kevesebb mint) 45 kg testsúly 163 cm magassághoz egészséges?

Figyelt kérdés

Én így jól érzem magam, sose voltam vastagabb, kövérebb, pedig eszek rendesen, pár évvel ezelőtt még felét ettem a mostani napi étkezések alkalmával, akkor még pár kilóval könnyebb is voltam, de egy ideje már megálltam a növésben is, minimálisan látszik rajtam az a plusz.

Ismerősök, családtagok sűrűn mondogatják, így úgy hízzak, megérteni már nem, hogy nekem az alkatom ilyen, családtagjaimtól függetlenül.



dec. 1. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem extrém, rendben lehet...
dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
D...ám
dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Pár kilóval a normális BMI tartomány alatt van a testsúlyod, de ha jól érzed magad, komfortos ez az állapot, komfortos ez a kalóriabevitel, nincsenek negatívumok, esztétikailag is elégedett vagy, akkor oké.
dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Á.Zoli ***** válasza:
Határon van az biztos, de ha minden rendben van és jól érzed így magad, akkor ez a jó neked. Egyébként pár év múlva valószínűleg feljebb fog menni magától is...
dec. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevés, de amíg nem okoz egészségi panaszokat, és menstruálsz, addig nem probléma.
dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendesen eszel és nincsen egészségügyi oka (pl pajzsmirigy, hormonproblémák), akkor te egyszerűen vékony alkat vagy, vannak ilyen emberek, a modellek is.
dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!