Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Univer majonéztől ha mindennap...

Univer majonéztől ha mindennap eszek mennyit tudok 1 hónap alatt hízni?

Figyelt kérdés
Sajnos én genetika miatt nagyon de tényleg nagyon nem tudok hízni és alig hízok. 41 kg vagyok pedig 2010ben születtem. Szeretnék esetleg újévre felszedni 3-4 kg-t. Ez lehetséges? És ha igen mit egyek egy nap hogy ez sikerüljön?
dec. 2. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, aki ír neked egy étrendet, roboráló diétának hívják. Az ünnepi időszakban amúgy is az ember kicsit többet magára szed, hátha most neked is sikerül. Ha genetika miatt nem hízol viszont, ott nem fog tudni nagyon segíteni ha sokat eszel, pláne nem a majonéz...
dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor örökre ilyen vékony maradok? Nem mellesleg anyukám is azt mondta hogy 14 éves koráig nagyon vékony volt és 14 évesen kezdett el hízni ezért valószínűleg én is most fogok majd elkezdeni. Ja és most híztam 1 kg-t :)
dec. 2. 11:37
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Felszivódási zavar , makro mikro biotikus étrend is segít . Majonez nyers étolaj cukor adalek egészsegtelen . Én akkor híztam amikor otthagytam a nehéz melot ami szétszedett kapkodas volt hajtas , kerestem nyugisat és a hideg ellen nem csak tea kavet dobtam be hanem bőseges kaloriadusat is . Pékaruk pogacsak sajtok .
dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de hagyjuk már ezt a genetika miatt nem tudsz hízni. Azért nem hízol mert nem eszel. Egyél ebédre egy nagy lángost reggelizz bőségesen vacsorázz bőségesen. Legyen pluszba a kalóriabeviteled. Ez olyan mint amikor a kövérek azt mondják hogy genetika. Én kövér vagyok de tudom hogy nem genetika, hanem mert szeretek zabálni. Ha megennél mindennap legalább 3 ezer kalóriát biztos hamar felmenne a mérleg. De gondolom csak csipegetsz.
dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát például ma már ettem túrórudit műzlit tejjel sajtot magában plusz egy joghurtot. És most fogok ebédelni levest amiből sokat fogok enni plusz húst krumplipürével.
dec. 2. 12:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na a krumplipüréből egyél többet, a hús meg remélem rántott, abból vagy két nagy szeletet. Ha mindennap bőségesen eszel garantáltan hízol 5 kgt egy hónap alatt. Vicces mikor ráfogják a genetikára csak hogy ne keljen szembesülni, hogy nem szeretnek enni, vagy épp imádnak zabálni és ezért nem fogynak. Lényeg, hogy tereljük magunkról a felelősséget.
dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A sajtot meg ne magában edd reggelire, hanem két nagy szelet kenyérrel, ezért nem hízol.
dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De most naĝyon sokat ettem ebédre kb. Kipukkadásig ezért szerintem most fél kilóval több lettem :)
dec. 2. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a kalóriatöbblet (caloric surplus) fogalmának, mert amíg semmit nem tudsz a kalóriaszámolásról, meg úgy amúgy a táplálkozásról, addig nem tudom, hogy min vagy meglepődve.
dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Éhezteted magad, de ezt már az előző kérdéseidnél is leírtuk. Azért nem hízol, mert nem eszel semmit.


1000 kalóriát sem.

dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!