Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van összefüggés aközött, hogy...

Van összefüggés aközött, hogy amióta meghíztam (sörhasra) azóta gyakran diszkomfort érzéte van a gyomromnak?

Figyelt kérdés

dec. 8. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár ezt kicsit pontosítani kellene.
dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néha görcsöl, puffad, nehéznek érzem. Refluxom is van.
dec. 8. 07:41
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Lehet hogy van. Pl én ezért csinálom a felüléseket. Ez jó rá viszont üres hassal érdemes minden nap, és utána lehet sörözni 😅
dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A relfux egyik oka a tulsuly. A suly nyomja a gyomrot es nagyobb esellyel jol vissza a sav. A diszkokforterzet kozvetve hat. Egeszsegtelenebbul eszel tehat meghiztal es az egeszsegtelen kajaktol van a diszkomfort
dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért volt olyan fontos meghízni?
dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert fél évig nem tudtam mozogni..ágyban fekvő beteg voltam,,már jobban vagyok,de hiába diétázok nem tudom leadni a felesleget,,igaz egyébként sem voltam előtte sem vékony bél.
dec. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!