Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valószínűleg a levestől...

Valószínűleg a levestől voltam rosszul?

Figyelt kérdés

Ma ettem egy tál levest, és nem igazán szokott hányingerem lenni, de utána olyan rosszul voltam, hogy le is kellett feküdnöm, annyira hányingerem lett.

Később jobban lettem, ettem másodikat is, attól már semmi bajom nem volt.


Viszont azóta egyszer rámjött ilyen hasmenés és nem megyek bele a részletekbe, de biztosan a leves volt az.


Most aggódom, mert este programom lesz és nem szeretném lemondani, de remélem, nem vírus.

Nektek volt hasonló, hogy egy adott ételtől voltatok rosszul, de utána pár órán belül helyreálltatok? Ez ilyenkor nem húzódik el napokig, nem?



dec. 17. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen levrs volt?

en ugymond epes vagyok ha eszek vmi zsirosat es gyorsan es melegen akkor rosszul leszek ki is f..om. Utana mindennok.


ha vmi tejeset ettel es laktozerzekeny vagy vagy a kaposztat nem birod lehet ugyanez

dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem értelek egészen:

Ha a levetöl hányingered lett, miért ettél utána még bármi mást is?

Másrészt hányingerrel lefeküdni nem jó ötlet, ezzel csak lassítod az emésztést.

Milyen leves volt, mikor készült?

dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tökleves volt és laktózmentes tejszínnel készült (tudtommal laktózérzékeny sem vagyok, de a családban van aki igen), és sosem szokott bajom lenni tőle.

Mikor ettem, akkor 1 napos volt a leves.


Azért ettem utána később, mert kb 1 órára rá már jól voltam, vagyis égett a gyomrom és muszáj volt ennem.


A hasmenés pedig az evés után kb 2 órával jött.

dec. 18. 08:52
 4/5 A kérdező kommentje:
De ekkor már hányinger-ügyileg jól voltam.
dec. 18. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hoyg a leves nem megfelelöen volt tárolva, vagy valamelyik hozzávaló eleve nem volt jó
dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!