Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek vegetariánus...

Szerintetek vegetariánus táplálkozással kigyúrhatom magamat akkorára mint Arnold Schwarzenegger?

Figyelt kérdés

Igazságszerint szeretem a húst, de sajnálom az állatokat.


Sajnálom őket azért, hogy levágják őket azért, hogy az emberek megegyék.

Ezért úgy döntöttem, hogy növényi táplálkozásom lesz.

De attól még lehet nagy izmos testem nem?


dec. 20. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Arnold Scwarzenegger egy hétszeres Mr. Olympia bajnok testépítő világklasszis, aki korának legjobb genetikájával rendelkezett. Emellett hosszú éveken keresztül főállású sportoló volt, aki minden idejét, energiáját, pénzét a bodybuildingbe invesztálta. Napi kétszer edzett órákon át hatalmas intenzitással, hatalmas munkasúlyokkal. Kőkemény sporttáplálkozást folytatott, rohadt szigorúan diétázott, plusz elképesztő mennyiségű szteroidot és hormonkészítményt adminisztrált. Nem a vegetáriánus étrend fog gátolni téged abban, hogy Schwarzenegger fizikumát elérd.
dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

[link]

nézd meg ezt a képet és tedd fel magadnak a kérdést mégegyszer


röviden a válasz: nem

és nem a vegetarianizmus miatt nem

dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen számítottam erre a válaszra, hogy a növényeket nem sajnáljuk?


A vegetáriánusok azt mondják, hogy húsevéssel több növényt ölsz meg, mint növényi táplálkozással.


Ennek az oka az, hogy az állatokat növényekkel etetik. És ezek az állatok baromira sok növényt esznek, annyira sok növényt, hogy húsevéssel több növényt ölsz, mint vegetariánus táplálkozással.

Szóval ne trollkodjatok.

dec. 20. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Izmos tested lehet vegetáriánus táplálkozás mellett is. Rengeteg vegetáriánus/vegán testépítő, erőemelő, súlyemelő létezik. Schwarzenegger formáját viszont nem fogod elérni se vegetáriánusként, se mindenevőként.
dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ja és nem én jelentettelek, hogy kitöröljék a válaszod.


Ezért nem szeretem a gyakorikerdeseket, az én válaszaimat is törlik minden apró dologért. Pedig semmi olyat nem szoktam írni amit törölni kellene.


Az ilyen dolgokat szerintem meg kell vitatni.

dec. 20. 15:07
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
És ez miért lenne jó neked? A Terminátort nem fogják még egyszer leforgatni veled.
dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát ha más előnye nem is lenne legalább jól néznék ki.
dec. 20. 19:42
 8/15 anonim ***** válasza:

7.

És? Tovább!

dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A nőknek bejönnek az izmos férfiak szerintem, megnövelné a magabiztosságomat a párkeresésben, kisebb eséllyel kosaraznának ki a hölgyek :)
dec. 20. 21:25
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

9.

Nagyobbat nem is tévedhetnél. A nők 99%-ának nem jönne be. Azt gondolják valamit kompenzálsz vagy rejtegetsz. (És ez így is van többynire) A maradék 1%, meg az a tipikus üres fejű liba. De te tudod.

dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!