Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék enni de nem tudok ?

Szeretnék enni de nem tudok ?

Figyelt kérdés

Pár falat után nehéznek érzem a gyomromat és nem megy le több pedig éhes vagyok még. Ezért egyre jobban fogyok. Mit tegyek?

Meg az a fura hogyha ott ül az asztalnál apám el megy az a kis étvágyam is és félek hogy mit fog mondani. Mert mindennel szeret engem szekalni.

Ha egyedül eszek akkor lelkileg jól vagyok de akkor se tudok pár falatnal többet enni.



dec. 29. 13:00
 1/6 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok és már csak 49 kg
dec. 29. 13:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyomromat kéne kitàgítani
dec. 29. 13:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Hiznom kéne mert mikor 52 kg voltam jobb volt minden
dec. 29. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
És anyukád? Ezek szerint viharos gyerekkorod van. Kérd meg anyukádat, hogy vigyen pszichológushoz. De a biztonság kedvéért a háziorvoshoz is el kell menni, mert bár valószínű a lelki ok, a szervit ki kell zárni. Soha nem tudsz enni, a saját szobádban, az utcán, étkezdében, a barátaiddal, iskolában se?
dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ott se
dec. 29. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor első körben el kell menni a háziorvoshoz. Mondjuk, a gyomortükrözés nem lehet egy nagy élmény. Ha a gasztroenterológus nem talál semmit, akkor pszichológushoz, kérdés, hogy a szüleid hogy viszonyulnak hozzá. Hány éves vagy?
dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!