Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tengeri alga - vesekő? Véd,...

Tengeri alga - vesekő? Véd, vagy árt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a tengeri alga fogyasztásáról? Az utóbbi időkben nagyon rákattantam egyrészt, mert imádom, másrészt közismerten jótékony, gyógyító hatása van az emberi szervezetre, DE! Semmit találtam arra vonatkozóan, hogy milyen hatással lehet a vesekő kialakulására, növekedésére? Max. annyit, hogy vesevédő hatása van. Ugyanakkor tele van ásványi anyaggal és nem szeretném ha a félcentis kövem, - amivel már évek óta együtt élek, - tovább gyarapodna.
jan. 2. 19:19
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a vesén keresztül választódik ki és nincs bevizsgálva (negatív) üledékre, akkor felejtős olyan személynek, akinek eleve veseköve van, de ezt jobb lenne szerintem urológustól vagy nephrológustól megkérdezni.
jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, erről fogalmam sincs. Dél - koreai termék, a Belvárosban vásárolom. Nem étrendkiegészítő pirula, vagy por, hanem szárított alga, amiből remek leves, vagy saláta készíthető. Nem véletlen, hogy Ázsiában az egyik legnépszerűbb kaja.
jan. 2. 22:15
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, akkor az más. Szerintem bajod nem lesz belőle.
jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Art!! Nafyon veszelyes.

Meg az algas vizbe vslo uszas is fulladast okoz…… akkor nehogymar megedd…

jan. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!