Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lett manapság divat az...

Miért lett manapság divat az absztinencia?

Figyelt kérdés
Már fiatalok körében is

jan. 2. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy "divat", csak az alkohol egészségtelen, egy csomóan betegség miatt nem isznak vagy épp a gyógyszereik miatt. Na meg egy csomó embernek nem ízlik az alkohol. De szerintem ez mindig is így volt, nem most lett divat.
jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak így lenne. Én semmivel nem látok kevesebb diszkóba belógó, vagy a főtéri padon bepiált, becuccozott 14-24 évest, mint az én időmben, amikor én voltam ez a korosztály.
jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem látom, hogy divat lenne, ellenkezőleg.
jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bàr az lenne….
jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Akikről é tudok, kb. 5-6 ember, azok a gyógyszer/betegség miatt nem isznak, 2 srác meg a meló miatt, mert bármikor berendelhetőek, én meg azért, mert véletlenül sem akarom a pia miatt bukni a fegyvert és a jogsit.
jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát én nemigazán látok rá példát. Konkrétan egyetlen embert sem ismerek aki kimondottan absztinens lenne, max ritkán iszik.


És hát a statisztikák sem azt mutatják, hogy divat lenne..


De ami az tilleti én magam igyekszem a lehető legritkábban inni alkoholt. Most szilveszterkor ittam, legközelebb 1-2 hónapon belül fogok a tejfakasztómon... utána meg talán nyáron 2x nyaraláskor meg szilveszterkor.

Egyszerűen... meguntam. Ha leülünk dumálni a srácokkal, jó a szóda is, teljesen fölösleges bódítanom magam, csak rontja a beszélgetés minőségét.


Ha iszok, akkor zsibbadjak be rendesen, az legyen tényleg ivós alkalom. Ha meg nem ez a cél, akkor tök fölösleges alkohollal mérgeznem magam.

jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Rengeteg gyógyszerfüggő van, aki nem ihat.
jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy divat... bár az volna :(
jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az a kérdés, hogy a lerészegedés miért divat?
jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!