Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet ez? (többi lent)

Mitől lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy hete tart ez az egész.

Reggel arra ébredek hogy nagyon görcsöl a hasam és mennem kell a wcre. A székletem nem hasmenés de hígabb állagú mint kellene lennie illetve a színe se az igazi. Ezután egész nap nincs semmi bajom, egészen addig ameddig 13-14 óra körül meg nem ebédelek. Az ebéd elfogyasztása után kb 1 órával felpuffadok és nagyon sok bélgáz távozik belőlem és ezek a reggeli ürítésig meg se szűnnek.

Nem tudom mitől lehet ez de nagyon idegesítő hogy semmi olyat nem eszek ami ezt megindokolná, semmi puffasztó dolgot. Már azon gondolkozok hogy inkább nem eszek semmit és akkor legalább ez se fog jelentkezni.

16/L



#puffadás #széklet #fokozott gázképződés
jan. 20. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokminden okozhatja, teljes vérkép és hasi ultrahang kéne, mert lehet epekólika, vagy valami ételallergia is.
jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vérvételen múlthéten voltam más miatt, mindent rendben találtak.
jan. 20. 18:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy epe probléma lenne mert apukámnak volt valamilyen epebetegsége és az én hasi görcsöm egyáltalán nem olyan jellegű és erősségű mint az övé volt.
jan. 20. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a panaszaiddal orvoshoz, nem tudunk távgyógyítani.
jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem hányok és hányingerem sincs mellé.
jan. 20. 18:15
 6/9 A kérdező kommentje:
El akarnék menni dokihoz de anyámék jóformán lesz@rják ezt az egészet. Azt mondják majd elmúlik. Mondom kösz.
jan. 20. 18:16
 7/9 anonim válasza:

Rendszeresen étkezzel, mármint úgy értem hogy van benne rendszer?

Egyébként lehet attól is ha mondjuk lefekvés előtt eszel.

jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz menj egyedül (egyedül is mehetsz).

Ha úgy látja szükségesnek, ad beutalót gasztroenterológiára.

jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 évesen már el tudsz menni egyedül is orvoshoz szerintem.
jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!