Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy nagyon durván hányás fóbiás vagyok, de ez már nagyon rég óta van! Már több, mint egy hónapja mi is bele estünk ebbe a szar vírusba, aztan természetesen hánytam! Utánna semmi bajom nem volt, de most megint elkezdődött (nem kapta el senki…én sem) csak bennem van, hogy na hogy már mégegyszer bele essek! Kb január eleje óta van az, hogy nem nagyon merek (tudok enni) mert olyan hányingerem van előtte is utánna is meg közbe is, hogy az nem igaz! (Mondjuk szerintem ez több, mint valószínű, hogy pszichés) szoval ez van, annyira rendszertelenül eszek, hogy ez már fizikálisan is érződik! Van olyan, hogyha jobb kedvem van akkor tudok enni normálisan, viszont ha rossz kedvem van vagy nem érzem jól magamat ideges vagyok akkor egyetlen egy falat nem megy le, de ha le is megy akkor már egyből érzem, hogy tele vagyok! Gyomrom ezt már nem bírja nyilván…fel vagyok fujódva…érzem a gyomrom! Olyan, mintha egy kő lenne! Valószínű ez azért van mert össze van szűkülve, valamint biztos, hogy sok a savam is ez miatt! Biztos, hogy az idegesség és a félelem miatt van ez, de akkor hogyan felejtsem el ezt a hányás dolgot? Nem mindig jönnek elő ezek a gondolatok általában akkor amikor itthon vagyok aztán nem tudom magam lefoglalni semmivel…! Ilyenkor mindig azon rágódom, hogy milyen szar érzés volt a hányás előtt…meg hogy mi lesz ha hányni fogok pl: a buszon vagy valami! El kene kezdenem úgy táplálkozni, hogy sokszor eszek kevesebb mennyiséget, és idővel helyre jön a gyomrom?

jan. 27. 11:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!