Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok ojan étrendet vagy...

Dodu22 kérdése:

Tudtok ojan étrendet vagy gyógyszert amivel felehet hizni gyorsan?

Figyelt kérdés
Ijen 5 -10 kilóra gondolok , sokkat eszek de nem hízok

#Tudtok ojan gyógyszert #vagy étrendet #amitől hízni lehet gyorsan?
2020. jan. 26. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok tésztát, pékárút egyél.
2020. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Edd meg a helyesírási szótárat.
2020. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni!
2020. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, ha valakinek rapid az anyagcseréje. Velem is ez van. Aztán elkezdtem edzeni, de nem elegendő a kalória amit beviszek mellé, ezért maximum formásodtam, de nem növekedtem. Sokat kell enni. És ez alatt azt értem hogy NAGYON sokat! Először ebbe kell beletanulni, nehogy nekiállj addig edzeni, mert úgy jársz mint én és fogyasztani fog! Ha a szokásos adagokat eszel és úgy edzel fogyni fogsz.. 500-al emeld meg a napi kalóriabeviteled kezdésnek. Tedd ezt pár hétig, akkor kell legyen vátozás. Ha ez megy, kezdj el fokozatosan edzeni, DE figyelj a kajálásra! Számolni kell minden nap hogy többletben egyél, különben tényleg a visszájára fordulhat.
2020. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!