Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdv mindenkinek! Azoktól...

Üdv mindenkinek! Azoktól kérdeznék akik átestek akut hasnyálmirigy gyulladáson, nektek meddig kellett tartani a diétát és az orvos mennyi ideig követte nyomon az állapototokat?

Figyelt kérdés
febr. 3. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt sajnos, nem sokáig tartottam a diétát, legfeljebb 1-2 hónapig. Nem követte az orvos a további állapotomat, mert nem is mentem utána vissza hozzá (ez persze az én hibám).
febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasnyálmirigy gyulladásom. Utána kivették az epémet. Fél éve. Most hasmenéseim vannak.Vagyis csak az. Nem tudom mi tévő legyek. Ha tud valaki tanácsot adni ,kérem tegye meg.
febr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanígy volt, epeműtétem is volt. Szintén gyakran van hasmenésem. Emésztőenzim-pótlást szoktak javasolni, pl. Kreon kapzsulát.
febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as. Ez a gyógyszer segített neked?
febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ideig szedtem csak, mert nem igazán voltak panaszaim. A hasmenés azóta hol van, hol nincs, de pl. sörtől biztosan futnom kell. Ez érthető, hiszen hasnyálmirigy-gyulladás után nem is szabadna alkoholt fogyasztani.
febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.
febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!