Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most nagyon sok hízásra...

Most nagyon sok hízásra számíthatók?

Figyelt kérdés
Sziasztok visszaeső bulimiás vagyok ma is voltak falasrohamjaim elég sok csokit ettem és hnp már vissza kell mennem a pszichiátriara a vissza esés miatt de nagyon félek hogy most ezektől a falasrohamoktól nagyon meghízhatok (nagyrészét kihánytam) mindent nem tudtam mivel szoros felügyelet alatt kell legyek és nem lehetek sokan wcn érzem, hogy megkönnyebbült a hasam de érzem hogy még lehetne mit kihanyni érdekelne hogy mennyit hizhatok most egyébként 160cm 16L 50,7kg

#falás #étkezési zavar #Sok kcl #Sok csoki
febr. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Valószínű nem hízol meg tőle mert ahogy írtad ki is hánytad.De ha nem akkor sem hízol egy nap alatt több kilót.
febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se problémázz azon hogy tönkre megy a nyelőcsőved meg a gyomrod szerintem is az a legnagyobb baj hogy mennyit híztál. Ne érts félre nem akarlak bántani írod hogy vissza eső vagy hàt én pszichológust cserélnék mert a jelek szerint nem segít hiszen először talán el kéne fogadnod magad utána pedig össze állítani egy olyan étrendet amit tudsz tartani és akkor nem jutna eszedbe hogy össze vissza egyél utána pedig azt ki hányd. Sok sikert
febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
febr. 6. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként holnap számíthatok arra, hogy többet mutat a mérleg? Megmérnek a kórházba
febr. 6. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagyevéstől hízunk, hanem a tartósan igény feletti kalóriabeviteltől.
febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, ezt egy súlyosan beteg pszichés betegnek ne írd főleg, mivel így is éhezteti magát (igen, átlag naponta megkérdezi a max 700 kalóriás étrendjére, hogy sok-e).


Kérdező: a hízás lesz a legkisebb bajod, nyugi, majd amikor kezdenek kirohadni a fogaid vagy rosszindulatú elváltozásod lesz, akkor kezd aggódni.


Voltam bulimiás, egy ép fogam nincs de legaláább nem fáj, emellett random vérzik a nyelőcsövem, a gyomrom, az emésztésem kuka.


De tényleg a hízás a legnagyobb probléma.

febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pszichiáter miért nem mondta a szüleidnek, hogy NEM wc-zhetsz csukott ajtónál - még pisilni sem?


A lányom is volt bulimiás, mire hazahozták a kórházból, a férjem leszerelte a szobaajtaját és a wc-ajtót.

Lehet szmétnek gondolni, az ő érdekében nem csukhatott magára semmilyen ajtót, és minden étkezés után kísértem a mosdóba, akkor is, ha neki nem tetszett.


A középiskolai legjobb barátnőm belehalt az étkezési zavarába nyelőcső ruptura miatt. 17 volt akkor.


A lányunk már egészséges, normális testalkatú, idén diplomázik, van jövőképe, nem a hányás meg binge. És ÉL.

febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!