Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha hidegen megeszem a gyrostál...

Ha hidegen megeszem a gyrostálat, lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés

febr. 15. 22:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#9: Köszi!
febr. 16. 08:20
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
#10 vagyok, mármint a 7-est írtam. Gondolom nekem szántad csak eltévesztetted a számot.
febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%
Gírosz, nem gyros. Ha egyébként friss, csak kihűlt, attól nem lesz bajod.
febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#12: Nem tévesztettem el semmit, csak mivel törlődtek a kommentek, elcsúsztak a számok...


#13: Egyéb kötekedés esetleg? :D A gyros miért nem helyes? Most kíváncsiságképpen beírtam a google-ba, hogy gyros. Oldalakon keresztül dobott ki találatokat.

febr. 16. 08:56
 15/24 anonim ***** válasza:
20%
A γύρος görög szó ANGOL fonetikus átírása. Magyar átírása gírosz. De írásomnak nem az volt a központi eleme. Egyébként nagyon kevés ételt tudok csak, ami kihűlve bajt okozna. Hirtelen egyet sem.
febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Amitől melegen nem lesz bajod, attól hidegen sem, hiszen ugyanaz van benne. Legfeljebb kevésbé esik jól.
febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
De arra még mindig nem válaszoltál, miből gondoltad, hogy bajod lehet tőle hidegen. És még mindig nem kötekedés, még mindig érdekel.
febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17: Sajnálom, de nekem már nincs kedvem itt magyarázkodni idegen embereknek a dolgaimat. Feltettem a kérdést, amire a válasz vagy igen vagy nem. Szerintem ennél többre nincsen itt szükség. Nekem már az is sok volt, hogy mi a helyes írásmód, meg minek teszem fel a kérdést. Meg trágár üzenetet kapok.

Ez csak egy egyszerű normális kérdést. Akkor mi van ha valaki komolyabbat tesz fel... Fenének sincs kedve itt küzdeni értelmetlenül.

Ha valakinek nem tetszik, ne válaszoljon.

Ha neked is válaszolok miért kérdeztem, akkor majd visszajössz egy újabb kérdéssel vagy beszólással. Nincs kedvem ehhez.


#16: Köszönöm szépen!


Kaptam normális választ a kérdésemre, úgyhogy itt le is zárul a dolog.

febr. 16. 13:02
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező teljesen egyet értek veled. Akinek gyenge az emésztése mint nekem is a hideg zsíros dolgokat nehezen emészti. Én nem értem miért akad ki mindenki a

ezen a kérdésen amikor van akinél ez gondot okoz. Ettetek már hidegen töltött káposztát? Nekem 3 napig gondot okozott az emésztése. Miért? Nem tudom én sem de

sz@r volt. Akkor ennyi. A zsíros dolgok pl a hús a gyros tálban hidegen nehezebben emésztődnek. Van aki észre sem veszi. Adjon hálát érte...

febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#19: Igen. Ugyanez volt az ok amiért feltettem a kérdést. Nem szerettem volna gyomorfájással szenvedni egy éjszakát. Itt ugye mindent meg kell magyarázni és ha ezt leírom, akkor előkerülnek az önjelölt orvosok is. Én már falra mászok ettől az okoskodástól itt. Ez már a feleslegesen mindenbe belekötök kategória, mert annyiraaa kíváncsi vagyok miért tetted fel ezt a kérdést mert ez akkora szenzáció.


Köszi neked a választ! Akkor te is küzdesz ilyen dolgokkal ezek szerint.

febr. 16. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!