Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha hidegen megeszem a gyrostál...

Ha hidegen megeszem a gyrostálat, lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés

febr. 15. 22:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt írtam volna, hogy nem lesz bajod tőle. Sajnos, a válaszolók nem tudhatják, hogy neked ilyen érzékeny a gyomrod. Mi van, ha nem jön a 19es, hanem csak olyan válaszolók irnak, akiknek nincs ilyen érzékenységük? Ők el se tudják képzelni a te sajnálatos helyzetedet, ezért nem értik, hogyan születhetett meg ilyen kérdés, mert számukra evidens, hogy az alacsonyabb hőmérsékletű kajától (ha friss) nem lehet bajod. Kapsz 50 olyan választ -vérmérséklettől függően- ,hogy nem, dehogy, ááá, hogyan lenne bajod, baromság, butaság, kamu kérdés, akkor megeszed? Elrontod a gyomrod, mert 50 azt mondta, hogy á, dehogy?

Lehet, hogy te már nem olvasod, de későbbi találatként még másnak előjöhet. Ilyenkor érdemes megjegyzésbe odaírni, hogy érzékeny a gyomrod, ezért kérdezted, és akkor hasznosabb válaszokat kapsz.

febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
Ráadásul én normálisan megkérdeztem miért merült fel benne a kérdés. És még erre sem válaszolt.
febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: Szállj már le rólam végre! Semmi közöd hozzá. Aki normálisan válaszolt, azoknak megköszöntem, zöldet nyomtam.
febr. 17. 20:44
 24/24 anonim ***** válasza:

23. Tudod az van, hogy ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, egészséges emberből rudunk kiindulni.

Senki nem fog tanulmányt írni arról, hogy, ha májhápogásod van, akkor szédülni fogsz, vesenyikorgással meg direkt jót tesz, ellenben zsigerzsugorodás esetén be fogsz kaksizni.

A hiba benned van.

febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!