Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leghatékonyabb tömegnövelés?

Leghatékonyabb tömegnövelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok, 176 cm és 59 kg. Szeretnék elkezdeni tömeget növelni, viszont nem igazán tudom, milyen gyakorlatokat kellene végeznem, hogy a leghatékonyabban növekedjek. Mivel kolis vagyok, az étkezéseim nagy része itt történne, de én is tudok venni fehérjeport meg "nyers" kajákat, pl túrót vagy konzervet, mert hűtő van. Ha jól tudom, kb 90 gramm fehérjére lenne szükségem. Tömegnövelőt megéri venni, vagy inkább normális kajákból vigyem be a szükséges tápanyagokat? Előre is köszönöm.

febr. 17. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Inkább normális kaják mint a porok. Mindenből. A 90 fehérje jó cél.

Viszont ha izmosodni is akarsz nem zsírt hízni akkor egy megfelelő edzésterv kell. És mivel teljesen kezdő vsgy, az első hónapot mindenképp edzővel ajánlanám

febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!