Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy ehet ennyit ez a csajszi...

Hogy ehet ennyit ez a csajszi hízás nélkül? Link mit eszem videókról

Figyelt kérdés

Videóban mondta, hogy van amikor nem is edz, általában minden nap fél-1 órát sétál és heti 2-3x 30 percig pilatesezik youtuberol nem géppel

[link]


ápr. 28. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt azt nem tudod, hogy mindent megeszik-e, lehet megcsinalja a video kedveert, de a felet meg se eszi.

Masreszt meg nekem ez nem tunik olyan veszesen soknak, ha meg kene tippelnem egy kaloriat. Salatakat eszik, csirkemell, lazac,krumpli, ilyesmi.


Ha nincs kaloriatobbletben, hizni sem fog.

ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem olyan nagy mennyiség, amit eszik, jól is néznek ki a kaják, változatosak, jó az egyensúly (fehérje-zsír-szénhidrát).

Azt hittem, valami 3 óriás hamburgert, pizzát stb. fog enni a felvezetésed alapján.


Amúgy elég sok eset lehetséges, egyszerűen gondold végig. Nem a valóságot mutatja, ennyi. Nem mellesleg minden ember más, más mennyiséget képes megenni. Ismétlem, tökre nem esik óriási mennyiséget, tök normálisan étkezik.


Többi lehetőség:

- Neki ennyi az energia szükséglete, magas, sportol, aktív életet él, szeret enni.

- Valószínűleg nem minden nap eszik ennyit, főleg, ha utazik, sok a teendője egy nap stb, akkor kevesebbet is eszik.

- Nem is eszi meg, amit levideózik, csak pár falatot, a felét, a többit pedig elteszi másnapra/vacsorára/lefagyasztja, vagy más eszi meg, pl. a lakótársa. (Vagy kidobja, ami remélem, nem igaz.)

- Ha ezt mind meg is ette, másnap kb. éhezik, az "egyensúly" érdekében. (Ami baromira nem egészséges, remélem ő nem ez a típus.)

- Nem is annyit edz, mint amennyit állít, hanem többet, heti 4-7 alkalommal.

- Genetika.

- Valamilyen étkezési zavara van, pl. bulimia. De nagyon remélem, hogy nála nincs így.

ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Ó egyet kihagytam:

- Betegsége van, például anyagcsere zavar. Ami gyakorlatilag bármennyit eszik, és nem hízik, ennyi. Van ilyen kollégám. De akit linkeltél, egyáltalán nem eszik sokat.

ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ha összeszámolom legalább olyan 2300 kcal
ápr. 28. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, ezért kell hozzáértéssel étrendet és edzést írjon egy képzett személy, hogy ha igazán eredményt szeretne elérni az ember... van aki ettől hízna, más meg fogyna mellette, harmadik pedig tartaná a súlyát...
ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2300 kalória az sok egy sportolónak? Az teljesen normális. Tegyük fel, hogy 30 éves és 170 cm, 60 kg, heti 3-4 óra sport. A kalóriaszükséglete súlytartáshoz 2400 kalória :)

Vagy 25 éves, 165 cm, heti 3 óra sport. A kalóriaszükséglete súlytartáshoz 2200 kalória.


[link]

ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

150 centis nokent eszem sulytartashoz jelenleg 2000 kaloriat.

Mindenkinek mas az eletvitele, mas valik be.

ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy hidd el, sokkal többet sportol, nem csak heti 3 pilates. Egyszerűen az influencerek kevesebb sportot "vallanak be", akkor sokkal menőbbnek fognak tűnni, hogy heti kétszer fél órával így néznek ki. Nem ennyivel néznek így ki, sokkal többet sportolnak, futnak mellette, nyújtanak, erősítenek heti sok-sok órát :) És vannak napok, amikor kicsit éheznek, diétáznak, mert nem érzik jól magukat a bőrükben, csak a felesleget leszerkesztik a fotókról!


Kicsit nézd az Insta, Tiktok stb. világát kritikusabb szemmel, nem hazudnak, csak némileg elferdítik a valóságot, hogy több követőre és szponzorra tegyenek szert.

ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez egyáltalán nem sok, kb. 2000-2300 kalória. Egy felnőtt nőnek, aki nem 150 centi, hanem mondjuk 170, mint én a 2000 egy teljesen normális irány.


De amikor sportolok, futok és úszok hetente és amikor kedvem van, aznap simán lemegy 3000 is, és nem vagyok 56 kiló sem.


De tévhit az, hogy 1200-on kell tengődni ahhoz, hogy "karcsú" légy. Én 1200 kelórián feküdni bírnék max, annyira nem lenne erőm semmihez.

ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!