Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert lehet hogy buntudatom...

Miert lehet hogy buntudatom van edesseg utan?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, es mostanaban egyre inkabb zavar ha edesseget eszek, regen sokat ettem, suli idoben delutan haza ertem es mar bontottam a chipset vagy a csokit.

Jelenleg probalok edzeni, szeretnek erosebbnek tűnni, ugyanis 50-53kg vagyok.

Mindig amikor haza erek sulibol keresem az edesseget vagy akarmit es az van a fejemben hogy sok cukrot beviszek es tudom h ez nem egeszeges es buntudatom van ez miatt.

Tudni kell rolam h nagyon tulgondolo ember vagyok es szerintem sztresszes is meg ha ez nem is erzodik ki.

Ma reggel muzlit ettem de amikor kiontottem a talba a muzlit meg venni akartam egy twix csokit is a pultrol hogy majd kesobb megeszem, de aztan az volt a fejembe h inkabb nem veszem el es a muzlinel is buntudatom volt h sok cukrot eszek es h mar megint.

Ossze vagyok zavarodva ez alltal, es probalom mrgvonni magamtol legalabbis kevesebbet enni belole, mert volt olxan h felkeltem es mar egybol bekaptam valami cukrot...

Miert van buntudatom azert mert edesseget eszek? Kicsit felek is hogx ez nem fog valtozni esetleg súlyosabba valok ez a helyzet,a kaja utani buntudatom.



febr. 18. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert kezdődő étkezési zavarod van, azért.


Ez tény, lehet vele kezdeni valamit most, vagy szórakozhatsz hónapokon át, míg súlyosbodik.

febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus tünete az inkább nem eszem meg, visszateszem, sok benne a cukor, és előbb-utóbb majd kiszeded tálba és inkább kiöntöd a felét, mint megennéd.


Mondhatod, hogy nem.


DE! - ha nem kérsz segítséget bizony ez történik idővel.

febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy tudnék valtoztatni ezen?egyedül

Vagy csak egyem ami jol esik?

Most is van itthon csoki es addig aszeszem ameg van, de utana amugx nem eszem annyira,csak ameg van, utana veszek vmi cukrot

febr. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!