Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

A nyers húst a serpenyővel egy villával forgattam (rantott hust sutottem ki).


Miután a hús megsült , ugyanazzal a villával ettem amivel a nyers húst forgattam az elején.


Lehet bajom vagy ne aggódjak?



febr. 19. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Lehet bajom
Nem lehet bajom
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem valószínű, hogy bajod lesz tőle, de máskor vegyél elő egy másik villát, az higiénikusabb.
febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

10mp-el tovább tart elmosogatni ha kiveszel mégegy villát?

Egyébként meg forró olajban forgattad, szóval az mondhatni "fertőtlenítette" a villádat.

febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem új villát elővenni
febr. 19. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
OFF: rántott húst nem szabadna villával vagy más olyan eszközzel fordítani, ami beleszúr, mert így kiszárad!
febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Elég pici az esélye, hogy bajod lesz pont ettől szerintem, de összességében ennél jobban érdemes odafigyelni, ha nyers hússal dolgozik az ember. Nagyon sok, sütés által ártalmatlanná váló kórozó van a nyers húsokban (főleg baromfiban), amitől megbetegedhetsz, ha nem figyelsz a higiéniára.
febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miert lenne bajod, jezusom…
febr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Nyugodtan le lehet pontozni... én is csak ezért figyelek oda az élelmiszer biztonságra, mert van a közeli családban, aki élelmiszerkémiával foglalkozik egyetemen, és sajnos elég cifra dolgokat látott már.

De nyilván, aki akarja, ne figyeljen oda ezekre, saját döntés...

5-ös voltam.

febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!