Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez milyen evészavar lehet?...

Ez milyen evészavar lehet? (Ha egyáltalán az?)

Figyelt kérdés
300-500 kaloriat eszek altalaban h fogyjak, ha tobbet eszek buntudatom van egy hanytatom magam, amig kaloria deficitben vagyok nem hanytatom magam. 161cm/56kg, 70rol indultam. 16 éves vagyok és 50-45kg akarok lenni, majd meglátom hol érzem jól magam de az 50 az fix, egész nap a fogyás és a kalóriás vannak a fejemben.
márc. 2. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anorexia
márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anorexia nervosa
márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez anorexia. Ha így folytatod, belehalsz. 300-500 kalória nem elegendő a szervezet egészséges működéséhez.
márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Purgáló anorexia.

A legveszélyesebb, mert nem elég, hgoy nem viszel be semmi tápanyagot, az időszakos hányással kikészíted magad.


Nekem is ez volt, 35 kilósan majdnem meghaltam, de a gyomrom máig nem jött rendbe, és a szívem is néha vacakol, pedig már 3,5 éve gyógyult vagyok.


Kérjetek szaksegítséget, lehetőleg holnap, és jó lenne, ha rendszeresen figyelnék, mit eszel és nem engednének "csak úgy" mosdóba.

márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma sokat ettem kb 100 kaloriat vagy megtobbet. Nagyon faj a hasam es ma nem is volt kedvem kihanyni. Kezdem megutalni a kajat teljesen annyira faj most a hasam. Nem baj uj hónap ugyhogy mostmar odafigyelek h a honapban napi 300-400 kaloriat egyek. Holnapra így hízni is fogyok. Le kell adnom 4-5kgt ebben a honapban…
márc. 3. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Le kell, igen, aztán majd beutalnak kórházba ahol muszáj leszel enni, vagy szondát kapsz.


Nem olyan jó móka az.

márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

A súlyod, az most lenne normális.

Nagyon kóros, hogy a fogyás és a kalóriaszámolgatás jár az eszedben egész nap. Ha ez nem változik rövid időn belül, szakemberre lesz szükséged.

Ha nem eszel többet -már a fogyókúra alatt is- akkor valszeg leáll a fogyásod, mert a szervezeted vészhelyzetet érzékel, és nem nyúl a tartalékhoz. Ez igaz, olvass utána!

márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

7-es, ez bromság. Ha "bárkinek leállna" a fogyása, akkor senkit sem kellene szondán táplálni és senki sem halna bele 34-30 kilósan az anorexiába. ;)


Nem kellene ilyesmi hülyeségeket írni egy eleve mentálisan beteg kislánynak, mert a végénkipróbálja, hogy tényleg semmit nem eszik és meghal.

márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

Érthetőbben írom: nem ilyen keveset, hanem többet kellene enned -már a fogyókúra alatt is- akkor lenne eredményesebb a fogyásod.

Egyébként nem baromság, csak rosszul értelmezte a 8-as.

márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam többet enni igazából de csak híztam vagy ilyen 0.2-3, rosszab esetben 0.5kgkat. Ma ilyen 400-500 körül ettem de tele vagyok és soknak érzem, most sikerült lemenni 54.7re (6 nap alatt -1.1kg, bar ez is gyorsabb lenne) de még mindig mindenki vékonyabb nálam, ha tudnám úgy levágnám a karomról meg főleg a combomról a zsírt.
márc. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!