Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzés nélkül lehet használni...

Edzés nélkül lehet használni tömegnövelőt, ér valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, az sem baj, ha csak valamennyi zsír jönne fel kezdésnek.
márc. 4. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha zsírt akarsz felszedni, nem kell drága tömegnövelő, bármit ehetsz. Izomnöveléshez mind megfelelő étkezésre, mind megfelelő testedzésre szükség van.
márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bármennyit eszek, nem tudok hízni, ezért gondoltam hogy kipróbálom
márc. 4. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Edzés nélkül nem fogsz izmot építeni, ergo minden kiló zsírban és vízben fog feljönni, viszont önmagában a tömegnövelő nem okoz hízást. Hízást a tartós kalóriatöbblet okoz. Nézz utána a kalóriaszámolás fogalmának, különben magaddal szúrsz ki.
márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bármennyit eszek, nem tudok hízni"

Ilyen nincs. Ez biokémiai lehetetlenség lenne. Nem szemre/érzésre kell sokat enni, hanem a matek szintjén. Tartós kalóriatöbbletben kell lenni, és akkor nőni fog a testsúlyod. Enélkül nem. Ha pedig nem akarsz edzeni, akkor miért ebbe a kategóriába írod ki a kérdést? Ezzel csak a moderátoroknak adsz felesleges feladatot.

márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

úhh kérdező nem sokat tudhatsz a kaloriákról és a táplálkozásrol úgy hogy így nehéz bármit mondani neked


tömeg növelőre ne dobd ki feleslegesen a zsozsót. inkább kezd el számolni a kaloriákat és legyél többletbe


meglátod jönni fog a tömeg. bár edzés nélkül tényleg nem lesz izom és önmagába a hízástól csak szarabbul fogsz ki nézni és egészségtelen is

márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Edzés nélkül tömegnövelő...ha a lustaság fájna, páran üvöltenének nagyon hangosan...
márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet még növésben vagy, és a szervezeted arra használja amit megeszel. Amíg nem éred el a végmagasságod, az arányaid nehezen fognak változni.
márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha étkezés helyett iszod akkor semmit. Ha az étkezéseken felül akkor zsírra hizást okoz
márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szóval teljes mértékben engedjem el?

Nem terveztem hosszú távra, csak hogy legalább pár kiló jöjjön rám, egy kis zsír is rámfér

márc. 6. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet. Nekem is kellett régen mert zavart a kinézetem. Én tejjel ittam napi 2-3 adagot reggel, edzés után meg este. Lényeg hogy ami ezeknek a nevében is benne van kiegészítő legyen és ne helyettesítő. Ha annyira eltelít hogy normális kaját nem tudsz enni tőle akkor inkább hanyagolni kell.
márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!