Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt kellene...

Milyen tömegnövelőt kellene használnom, milyen gyakran és milyen adagokban?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 70kg, 182 cm. Nehezen hízós vagyok, gyors az anyagcserém. Szeretnék egy kicsit nagyobb darab lenni. Több oldalon olvastam hogy edzés és kajálás után kellene innom. Viszont valaki azt mondta hogy kaja után nehezen tudnám meginni, mert hogy nagyon telít. Velem pont ez a baj hogy nem tudok egyszerre sokat enni. Inkább többször, kisebb adagokban.

2017. jún. 28. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem eszel normális mennyiséget, a cukros tömegnövelőktől sem fogsz meghízni. Inkább egyél.
2017. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
40%
Nem kell cukros tömegnövelő. Egyel több rendes kaját.
2017. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy akármennyit eszek, nem hízok. Sokat egyszerre pedig nem bírok enni, mert majd szétpukkadok. Ezért eszek többször keveset. Ilyen a genetikám, gyors az anyagcserém. Tehát evéstől nem fogok meghízni, maximum akkor ha mekis kaján élek, de azt meg nem akarok.
2017. jún. 28. 18:44
 4/10 roland7564 válasza:
16%
Szia!Jumbo nevű tömegnövelőt ajánlom!2dl vízben 120g tömegnövelő.Mellette napi 5 étkezés kis adagokban,és mellette persze járj konditerembe is!Rizs,csirke mell,saláták,gyümölcsök!Ha izmosodni is akarsz akkor keress a neten fehérje porokra!Én 3hónapja edzem 110kg voltam(nekem nem kellett a tömegnövelő mert 2xekkora lettem volna)és fehérje port ittam 2dl víz és kb 200g fehérje.Nagy sújokkal edzettem (50-65-70-80)Mit ne mondjk látszik a fejlődés 80kg vagyok de az izom felváltotta a zsír hejét!1 a lényeg ha porokkal edzel nem szabd abba hagyni mert az izmot gyorsan felváltja a zsír hiába vagy nehezen hízó!Ezért nem szabad porokkal élni de ha komojan gondolod kkor kezdj bele!
2017. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:

Atya isten, honnan jön ennyi idiota.


Kérdező, ha mégis akarsz tömegnövelőt, akkor sem cukros kell neked. Pl egy mex size max az jobb, mivel árpa és zab a ch benne.

2017. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cortezt adom, én is azt szoktam ajánlani de akkor már olcsóbban jönne ki, ha ledöntene 1 adag fehérjét zabliszttel.
2017. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
Igen, az okes, csak sokan nem hiszik el és csak kész tomegnoveloben gondolkodnak.
2017. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok, hogy inkább fehérjézzek? Nekem az is jó, csak szerettem volna egy kicsit hízni, mert eléggé vékony vagyok.
2017. jún. 28. 20:28
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Fehérje és ahhoz teszel zablisztet. Vagy amit írtam az a tömegnövelő. Mex size.
2017. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen enned kell, örülj, hogy nehezen jön a háj, az izmosodást nem tudok elkerülni, ha elég sokat eszel, megfelelő a fehérjebevitel (a túlzottnak semmi értelme) s rendesen edzel és pihensz.


Nekem fura, hogy valaki a tömegnövelőt meg tudja inni, de semmi más kalóriát adó ételt vagy italt nem, de ha neked az segít...


Az nem baj, ha többször eszel kevesebbet, csak legyél kalóriapluszban s vidd be, amit kell.

2017. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!