Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket kellene használnom?

Melyiket kellene használnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a helyzet a következő. Először leírom mi van velem aztán pedig a kérdést hogy jobban átlátható legyen. Jelenleg egy elég komoly fizikai munkát végzek ahol 8 óra alatt elégetek 4500-5000 kalóriát és igencsak terhelve van az izomzatom. 187 cm magas és 76kg vagyok. Úgy körülbelül ezt tudom is tartani egy nagy kalóriatartalmú fehérjét fogyasztva étkezések mellé napi 3×. Szeretnék izomtömeget építeni ami főként súlyban és erőben nyílvánul meg.


Már napok óta bújom a különböző oldalakat, portálokat hogy mi is lenne a megfelelő, a termékcsaládra már rá is találtam de nem tudom eldönteni melyik termék lenne a legideálisabb számomra.


A peak családból szeretnék vásárolni mert csak jót olvastam róla.

Tehát dolgozok egy komoly fizikai munkát ami mellé szeretnék tömegnövelő edzést folytatni aminek jó lenne ha lenne látszata is, gondolok arra hogy súlyban gazdagodok.

A kérdés az lenne hogy melyik terméket ajánlanátok és miért azt, valamint az eddig használt fehérjét továbbra is fogyasszam(Optimum nutrition Serious mass) vagy hagyjam el vagy váltsak másikra.



2018. jan. 27. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő edzés nincs , csak tömegnövelő étrend . Érdemesebb a fehérjét zabbal keverni és máris van egy jó kis tömegnövelőd . Az a baj a tömegnövelőkkel hogy sok cukrot tartalmaznak ami nem kell feltétlen a szervezetnek . Szilárd kajából sokkal jobb lenne mellesleg bevinni a kellő makró mennyiséget.
2018. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!