Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mega daily one illetve multi...

Mega daily one illetve multi mineral complex együttes szedése hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Ülő munkát végzek, sajnos nagyon kevés a mozgás. Egy jó ideje nagyon fáradékonynak érzem magam, valószínűleg vitaminhiányom is lehet a táplálkozás is sokszor rendszertelen, így elég vékony is vagyok. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a fent említett kombót, viszont észrevettem, hogy mint a 2 termékben van ásvány anyag bőven, ezért talán a kettő együtt már túlzás is lehet, bár nem értek hozzá. Az ajánlott bevitel az előbbi termékből 2, míg a másikból 3 kapszula naponta. Én egyet-egyet szednék mindkettőből, de ha nem káros ennyit beszedni akár az ajánlott szerint is szedném.

márc. 8. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Elso korben menj el egy vervetelre, lehet vashiany is az oka a tulzott faradtsagnak.

Egyebkent nem kell halmozni az elvezeteket,csak a vesedet terheled vele sok esetben, szedj egyfajta multivitamint, melle kulon egy d-vitamint es ha megvan a vervetel eredmenye, attol fuggoen vasat.

Munka utan pedig senki nem tiltja a mozgast :)

márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legfárasztóbb az, ha nem mozogsz hosszú ideig.
márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!