Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » L-karnitin és kreatin együttes...

L-karnitin és kreatin együttes szedése?

Figyelt kérdés

Milyen étrend ajánlott hozzá?

A kettő üti egymást?

Van olyan feltétel, ami esetén nem tanácsos egyiket/másikat szedni?

Bocsánat a buta kérdésért, nem vagyok tájékozott a témában.



2022. nov. 27. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen étrend ajánlott hozzá?"

Célnak megfelelő kalóriabevitel, elegendő fehérje, sok mikrotápanyag.

"A kettő üti egymást?"

Ezek nem gyógyszerek, hanem egyszerű aminosavak, magyarul sima tápanyagok, amik akár egy szelet húsban is megtalálhatóak. Hogy ütnék már egymást? Mintha azt kérdeznéd, hogy a csirkemell üti a tojást? Azt se tudod, mi az l-karnitin és azt se, hogy mi a kreatin, csak elolvastad a gymbeam.hu-n, hogy előbbi zsírt éget, utóbbi pedig izmosít, meg a többi baromság, igaz?

"Van olyan feltétel, ami esetén nem tanácsos egyiket/másikat szedni?"

Például ha kiírtál egy ilyen kérdést, akkor semmiképp ne költs pénzt egyiket se. Majd ha megvan az alapszintű tudás súlyzós edzés témakörben, és tudod, hogy mit jelent a progresszív erőedzés és a sporttáplálkozás fogalma, akkor gondolkodj kreatinon (l-karnitinen akkor se). Fogyás szempontjából pedig a kalóriadeficit fogalmával kezdj el ismerkedni.

2022. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De cuki vagy!

Nyugodtan szedheted együtt, külön, semmi érdemi hatása nincs, csatalkozom 1-eshez inkább ne is szórd rá a pénzt.

Ha fogyni akarsz és/vagy izmosodni a lényeg az étrend, ezzel talán segíthetsz, de az 523-ik a hatékonysági sorrendben.

2022. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első, fent írtam, hogy nem vagyok tájékozott, csupán egy kérdést tettem fel.
2022. nov. 28. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!