Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitol johetne már meg a menzim?

Mitol johetne már meg a menzim?

Figyelt kérdés
pár hete késik. mit ehetnék vagy ihatnák amivel rendszerezni tudnám? jajj terhesség kizárva , nem élek nemi életet
2009. jan. 4. 19:47
 1/3 anonim válasza:
29%
Elméletileg az bejön, ha forró vízben csücsülgetsz. Én még nem figyeltem ezt meg. Próbáld ki! Bár a fürdés lányoknál nem előnyös.
2009. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igyál mindennap egy csésze cickafark-palástfű teakeveréket. Szabályozza és beállítja a ciklust, csökkenti a mensis panaszokat. Vegyél gyógyszertárban cickafarkból is egy tasakkal, meg palástfűből is, otthon keverd össze, s egy púpozott teáskanállal tegyél egy csészébe. Napi 1-2csésze fogyasztását ne lépd túl.
2009. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora marhaság, h nem jó a fürdés a lányoknak!

Nyugodtan fürödj, amennyit csak jól esik, nem lesz tőle bajod!!!

Nekem soha nem lett!


Nem tudom hány éves vagy, de ha tizenéves, gondolom, mivel még szűz vagy..., akkor ez a jelenség bizonyos határok közt teljesen természetes.

Ilyen panaszokra, ha nagyon gyakori, szoktak fogamzásgátló tabit szedni, attól rendszeres lesz a menses, de én nem ajánlom, a hormonoktól még óvakodj!

A tea jó lehet sztem is.

2009. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!