Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes kollagén tartalmú...

Érdemes kollagén tartalmú táplálékkiegészítőket szedni?

Figyelt kérdés

Nagyon eltérő cikkeket lehet olvasni, vannak köztük olyanok is, hogy ez csak üzlet, szemfényvesztés, elég a kiegyensúlyozott táplálkozás, a korral előrehaladva úgyis csökken a kollagénelőállítási képessége a szervezetnek, úgyse tud tehát hasznosulni, amit beviszünk, de ha már szedünk valamit, nem mindegy, hogy mit, mert nem minden kiegeszítő tartalmazza olyan formában, ami hasznosulni is tud stb.

Szedtek valamit? Melyik terméket? Orvos ajánlotta? Hatását érzitek?



márc. 16. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan egyszerű a kollagén aminosavakból épül fel,makromolekulái sok száz vagy ezer alapegységből, monomerből épülnek fel. Az egyetlen élettani jelentőséggel bíró β-aminosav a β-alanin, ennek kell hasznosulnia de ehhez vegyes étrend kell te pedig a fogyókúrához akarod használni.Ami így szedve két pofon lesz mert nem is fogysz plusz tönkre vágod a szervezeted.
márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ízületek, mozgásszervek egészsége és a bőr állagának javítása miatt, nem pedig fogyókúra miatt.
márc. 16. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Apenta+-nak van olyan itala, azt javasolnám elsősorban.
márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KissFranci ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalataimat tudom megosztani veled. Sok tényező miatt kezdtem el annó kollagént szedni, az izületeim miatt, a bőröm miatt és a heggyógyulás miatt. Eleinte (kb 6 éve fogyasztom rendszeresen) tablettát szedtem de az utóbbi pár évben áttértem az italporokra, mert úgy tapasztalom jobb a felszívódása. Sok márkát kipróbáltam már és sok ízt, nekem a BodySelect működik a leginkább. Finom ízeik vannak, jó ár-érték arány és amióta azt használom nagyon szembetűnő a hatása például a bőrömnél.
ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!