Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet az, hogy kb...

Mitől lehet az, hogy kb délután 1-2 előtt egyszerűen nem tudok enni ?

Figyelt kérdés
márc. 20. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Este mikor eszel utoljára, és mit?

Mert ha viszonylag későn, kalória és fehérjedús étkezésed van, az nagyon leterheli a gyomrod.

Én is hasonlóan vagyok, este 8kor hazaérek edzésről, lefürdök stb, 9-10 fele fehérjedús vacsora, utána a fehérjeshake esetleg vmi nasi este és reggeli idején is tele érzem magam.

márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hánykor kelsz?
márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Olyan 4-5 között szoktam általában enni. Elég változó, hogy mit. Ma például csirkemellet hasábburival, spagetti vagy az ilyen gyorsan elkészíthető csak bedobod a sütőbe valami,5 szelet pizzát ettem.
márc. 20. 17:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocsi előbb elküldte, ma pedig 1,5 pizzát ettem. Általában napi egyszer eszem. 156cm vagyok és 50 kg.
márc. 20. 17:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok. Csak azért nem fogom tömni magam mert mások így szokták.
márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem túl egészséges hogy déltuán 1től csak délután 5ig eszel és a nap további 20 órájában lényegében vegetálsz. ( persze ha jól értettem, javíts ki ha rossz)


Remélem ez nem valami hülye böjtölési diéta amit a neten olvastál, mert akkor sürgősen felejtsd el.

Ellenkező esetben nem tudom mi a probléma veled, 5 szelet pizza az nem valami nagy mennyiség, ettől 2-3 órán belül simán megéhezik az ember.

márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Magas a kortizol (stresszhormon) szinted.


Raul Perez-Vazquez, MD, says that some people also lose their appetite due to the increase in cortisol (the stress hormone) that can happen during times of high anxiety. “In the acute or immediate setting, stress causes increased levels of cortisol, which in turn increases acid production in the stomach,” he says.


Én se reggelizek emiatt évek óta, nem kívánom. Dél körül szoktam megéhezni. Én se szoktam este enni már semmit max du. 5-ig.

márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Magyarul nincs normális étrended, és nincsenek kiegyensúlyozott táplálkozási szokásaid. Akkor mi a kérdés?
márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Általában olyan 7, fél 8 körül szoktam kelni. És nem ez nem valami hülye diéta, egyszerűen nem vagyok éhes és ha megpróbálok valamit még enni utána nagyon durván hányingerem van.


Ha ez számit sportolni nek nagyon szoktam, max néha jogázom és napi kb. 3 órát kutyát sétáltatok.

márc. 20. 17:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs egy kiegyensúlyozott étrend, nincs táplálkozási kultúrád, nem sportolsz, és az egyedüli étkezési problémád (egyelőre), hogy délelőtt nem vagy éhes. Értem.
márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!