Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az mitől van ,hogy ha lefekvés...

HunLo kérdése:

Az mitől van ,hogy ha lefekvés előtt nem eszek 1-2órával akkor feszült,agesszív,álmatlan leszek?

Figyelt kérdés

Én szabadidőben 22órakkor szoktam lefeküdni.

Sokan mondják ,hogy 18óra után már nem szabad enni ,mert elhízzol.

Nálam ez nem működik ,mert ha ezt betartom akkor az fog történni ,amit a kérdésben leírtam.


A dolgban az a érdekes ,hogy nem társúl éhség érzettel.


álmatlan=nem birok el aludni



márc. 26. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A 18 ora utan nem eves akkoe volt ervenyes amikor az emberek 8-9 koeul lefekudtek. Es nem, nem elhizol de nehezebb a gyomornak es problemakat okozhat. Lefekves elott 2-3 oraval javasolt utoljara enni.


Ha pedig nem ehes vagy akkor ne egyel. Valszeg mentalis problema all a hatterben es nem tenyleges ehsegerzet

márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem utána írni ,hogy ha lefekvés előtt eszek 1-2órávval akkor már nincs meg ez a dolog.
márc. 26. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

"18óra után már nem szabad enni ,mert elhízzol"

2024-ben még hol hallasz ilyen ökörségeket? Hízni pedig a kalóriatöbblettől fogsz, nem a 18:00 utáni evéstől. Szerinted a biokémiád nézi a faliórát?

márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amíg betartottam azt ,hogy 18kor ettem utoljára akkor ugye emiatt a probléma miatt 20-21körül is kénytelen voltam enni ,ha aludni akkarok egy normálisat és nem hajnalig értettlenkedi,dühöngeni stb.
márc. 26. 12:06
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as

Az a baj ,hogy a környezetemtől nap ,mint nap ezt hallottam.

Sajnos.

Én meg egy idő után elhittem ,amíg a szervezettem ill mentális egészségem meg nem cáfolta ezt.

márc. 26. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Dietetikai kérdésekben ne a laikus "környezetedtől" informálódj, hanem szakmai anyagokból, vagy ha ezeket nincsen képességed értelmezni, akkor klinikai szakemberektől.
márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!