Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emiatt nem tudok hízni igazán?

Emiatt nem tudok hízni igazán?

Figyelt kérdés
Ha többet eszem egyszerűen nagyobb mennyiséget kakilok. Állaga normális, se nem krémes se nem hasmenés. Nagyon minimalisat tudok csak hízni. Emiatt van?

ápr. 6. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Semmi köze hozzá. Kilégzéssel vesztjük a zsírt nem kakilással.

Azért kakilsz többet mert többet eszel és ez normqlis.

Azért nem hízol mert így sem eszel eleget

ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A széklet mennyiségének és állagának semmi köze az anyagcseréhez, a kalóriaegyensúlyhoz vagy a testzsír-százalékhoz. Azért nem hízol, mert fogalmad nincs a kalóriaszámolásról, és nem vagy tartós kalóriatöbbletben.

Kérdés, hogy miért akarsz hízni? Kórosan sovány tartományban van a BMI-d? Vagy konditerembe jársz, és tömegnövelni szeretnél? Ha egyik se, akkor ne akarj hízni, mert egészségügyileg és esztétikailag hátrányba kerülsz.

ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából egyik se, csinosnak tartanak, csak biztonság kedvéért akartam 5 - 6 kilót hízni, hogy legyen még több tartalék veszhelyzet esetére.
ápr. 6. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"biztonság kedvéért akartam 5 - 6 kilót hízni, hogy legyen még több tartalék veszhelyzet esetére"

Ezt az ökörséget értelmezni se tudtam.

ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy halálos betegség esetén legyen miből lefogyni 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
ápr. 6. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik a valóságban. Ha halálos betegséged van, akkor semmit nem számít a rajtad lévő zsírfelesleg, mert meg fogsz halni. Ráadásul azt tudd, hogy a halálos betegségek kialakulásának esélye annál nagyobb, minél több zsírfelesleg van az egyénen.
ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
0%
Én megnézetném a pajzsmirigy működését. De mindenek előtt vennék egy Hekicobacter tesztet.
ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!