Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó ötlet heti mozgás mellett...

Jó ötlet heti mozgás mellett fehérjét fogyasztani?

Figyelt kérdés
Jó minőségű fehérjeport keresek! Milyen márkákat ajánlanátok?

ápr. 11. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. A szükséglet izomépítési és fogyási célok nélkül 0.8-1.2 gramm / testtömegkilogramm. Ennyit nagyjából mindenki bevisz az étkezéssel. Teljesen felesleges porokkal kiegészíteni. És egészségesebb is ételekkel bevinni
ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szilárd ételből nincs meg a napi minimum 1,5 g/tskg fehérje, de izomot akarsz építeni, akkor érdemes lehet fehérjeport venni. Ha megvan (ennyi egy óvodásnak is simán megvan), akkor nem érdemes. Továbbá ha nem számolod a fehérjét/kalóriát, nem vagy tisztában a sporttáplálkozás alapjaival, akkor sem érdemes.

Egyébként mindegy, milyen fehérjeport veszel, nincs jelentősége. Oldódjon jól, és jöjjön be az íze. Csak ez a két szempont fontos.

ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
amíg fogalmad nincs a sportról a táplálkozásról az étrendkiegészítésről addig miért dobnád ki a pénzed fehérje porra??
ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ott a pont az egyesnél.
ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Attól még, mert elkezdtél hetente valahányszor mozogni valamit, miért kéne fehérjepor?
ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha főtt tojást és olajos magvakat ennél utána?
ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
miért lenne jó ötlet kérdező???
ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1

Hogyan?

Elkezdtem nemrég logolni hogy miből mennyit eszek, és meglepődtem hogy a fehérjebevitelem siralmas, pedig igyekszem olyan kajákat enni amikben van.

Szóval én pont mostanában jöttem rá hogy sokkal nehezebb kajából bevinni mint eddig hittem.

ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Húsok, halak, tenger gyümölcsei,tejtermékek, hüvelyesek, magvak, tojás.
ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 akkor ajánlom az okostányér elvet. Nyilván az egyes komment egy átlagos egészsegesen étkező emberre vonstkozik. Ha minden étkezésben van fehérje onnan már megvan.
ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!