Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok OZA Hanish...

Mit gondoltok OZA Hanish desztillált víz kúrájáról?

Figyelt kérdés

Írt a Mazdaznanról is.

Állítólag ő a Mazdaizmus híve volt.


ápr. 11. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromság.
ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most hangosan felröhögtem :D
ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
2-es, úgy röhögj hogy ez a fajta víz konkrétan megöli a kóros ráksejteket, de nyilván neked erről nincs elég információd. De a természetes víz és az oxigén is gyengíti őket. A desztillált víz nagyon erősen tisztít, lehet kapni ilyen vizet előállító berendezéseket.
ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Örülök 3 as a véleményednek.


Ha mondjuk összevetjük a csapvíz fogyasztással, ami tartalmazza a klórozásnak ellenálló mutálódott vírusokat és gyógyszermaradványokat, a tiszta víz nem fog vírusfertőzést okozni, nem úgy mint a csapvíz. A gyógyszermaradványok is okozhatnak tüneteket. Ha nem tiszta vizet iszik az ember, hanem kemény vizet, az úgy lerakódik az ember szervezetében, mint ahogy a bojlerekben és mosógépeket látjuk elvízkövesedve, okozva vesekövet és más betegségeket. De a rákot nem a tiszta víz fogja meggyógyítani szerintem, de tiszta vizet inni attól fontos.

ápr. 11. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4. Akkor most szólnek, hogy fogalomzavarban elsz, a tiszta víz és a desztillált víz nem szinonimái egymásnak.

Másrészt meg kérlek mesélj: milyen vírusfertőzéseket kaptál az utóbbi 1 évben a csapvíztől? És a csapvizet ivó ismerőseid hányhavonta mennek vesekő műtétre?

ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csapvizet csak megtisztítva iszom, így ezek a vírusok nem fognak fertőzni engem.


Nem túl sok ismerősöm van, nem tudom mit isznak, és hogy mennyien mennek vesekő műtétre nem tudom.

ápr. 11. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem túl sok ismerősöm van"

Miért nem lepődök meg?!🤣

ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A desztillált vizet nem nagyüzemben isszuk csak kúraszerűen.

Nem is tudnánk annyira tiszta és keserű.

ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kimutatták hogy a rákos sejtek nem szeretik a vizes, levegős környezetet.

A vízhiányos, oxigénmentes környezetben érzik jól magukat.

ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-asnak írom, hogy a tiszta desztilláltvíz nem keserű.

De ha elkezdesz csapvizet desztillálni, az eleje büdös rossz ízű(mondhatni keserűnek), az első fél litert ki kell önteni a wc-be, ha ezt nem teszed meg és azt hozzádesztillálod a többihez a végeredmény elég rossz lesz. Ha lejött kb. egy fél liter utána kezd tisztulni. Ez a csapvíz nagyon rossz minősége miatt van.

ápr. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!