Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják, hogy a desztill...

Miért mondják, hogy a desztilláltvíz mérgező?

Figyelt kérdés
Mert ha a desztilláltvíz mérgező lenne a zsidók már rég feldobták volna a talpukat, mivel ők esővizet isznak.
2016. jan. 16. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eső víz desztillált?
2016. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mérgező, az a legtisztább víz.
2016. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Youtube-n is van sok videós aki csak desztillált vizet iszik.
2016. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvostudomány szerint hosszú távon mérgező, a természettudományok szerint ez a megfelelő. Ebben sem egyeznek, ahogy szinte semmiben. Pedig összefogásban az erő. Szerinted mérgező? Szerintem hosszú távon semmi se jó, váltogatni kellene inkább ásványvíz, tisztított víz, desztillált víz. Az ásványvíz palackjából kioldódó szer is káros hosszú távon és nagy mennyiségben. A tisztított víz
2016. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mérgező mivel nincs benne semmi. Sima lepárolt víz. Csak annyi hogy nincsenek benne ásványi anyagok amire szükséged lehet, de ilyesmit beviszel kajával is.
2016. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlenül elküldtem. Szóval csak annyi, hogy a szénszűrős víztisztításra is sok rosszat mondanak, hogy valójában csak a klór szagot távolítja el és ilyesmi. Nem tudom ki tud erre biztos választ adni. A csapvíz meg állítólag már nem is klórral van tisztítva és az a legjobb egyesek szerint, mások szerint pedig hormonokkal van tele.
2016. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!