Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dietetikus fog tudni segíteni...

Dietetikus fog tudni segíteni fogyásban ha van kismillió betegségem?

Figyelt kérdés
3 különböző diétát írtak ajánlásnak az endokrinológián..Illetve kaptam egy telefonszámot hogy kérjek időpontot és ott tudnak majd segíteni ebben.Kaptam egy csomó tájékoztató füzetet,az egyikből ezt nem lehet,a másikból azt.levegőt meg csak nem ehetek..
ápr. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Magyarországon zömében jó dietetikusok működnek. Nyilván ki lehet fogni szakmai nullákat is, de reméljük, esetedben nem így lesz.

Ezeknek a színes tájékoztató füzetekben leírt sablon étrendeknek pedig nincs sok értelmük. Arra jók, hogy a laikus beteg, aki hosszú éveken keresztül szart a táplálkozására és az életmódjára, az el tud indulni a változás irányába, de hosszútávon az fog működni, ha az étrend és az étezési szokások fenntartható módon egyénre vannak szabva. Ebben egy jó dietetikus fog tudni segíteni.

ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó dietetikus ki fogja tudni hozni a lehetőségeidből a legjobbat. Nem egy egyszerű eset sajnos a tied valószínűleg.
ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak olyanhoz menj, aki jártas a te betegségedben.
ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit se ért.Azokat mondta el amiket eleve tudtam,illetve mostmár nem három diéta fajtát hanem négyet kéne követnem.fogalmam sincs mihez kezdjek
ápr. 15. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Mik a problémáid és milyen betegségre specializálódott dietetikusnál voltál?
ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!