Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy dietetikus túlsúlyos, esetleg elhízott?Mennyire hihető amit tanácsol?

Figyelt kérdés
Tudom...tudom...nem csak azért lehet kövér, mert sokat eszik. De mégis...
jan. 2. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szakmai tudásnak nem sok köze van az egyén külleméhez. Engem készített már fel testépítő versenyre olyan edző, aki soha nem volt izmos, mégis szakmailag végtelenül profi. Az más kérdés, hogy milyen példát mutatsz a klienseidnek, a betegeidnek. Nem túl bizalomgerjesztő egy görbe hátú gyógytornász, ezt aláírom.
jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Én elhinném, amit mond, neki tudnia kell, nem betartani. Inkább sajnálnám.
jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Számomra kiábrándító. Ez a vizet iszik bort prédikál. Nekem szava hihetetlen az illető. mint pl az orvos aki dohányzik, de az első kérdése vizsgálatkor, hogy "ön dohányzik? ha igen, szokjon le" :D
jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hàt nézd, aki nem tudja, tanítja. Általában az ilyen dietetikusok mondanak abszolút nem gyakorlatias dolgokat, vagy közlik,minden kérdésre, hogy aki akarja megoldja. Szerintem nem hiteles.
jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem hiteles. Piszkafa edzőhöz se mennék.

A dietetikus nyilván elméletben okés de nem fog tudni amúgy tanácsot adni. Se abba hogyha pl erolteti a fozocskezest akkorbazt hogy lehet beilleszteni a mindennapokba. Azt se fogja tudni hogy szegeny idos neniknek ne javasoljon lazacot msg utifumaghejat mert goze sincs ezek mennyibe kerulnek. De ezek csak peldak. Szamomra nem hiteles.

Nem kell az se hogy full vekony legyen csak legyen egeszseges testsulyban.

jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki pontozta le a válaszadókat de ez szubjektív kérdés. Pl nekem sem hiteles.

Ez olyan mint amikor a 140 kilos anyam mondja hogy egyek meg, nem art meg a plusz ket szelet retes

jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, lehet most fogyott le fél év alatt 20 kilót és így már csak 110. Ez szép eredmény.
jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem sem hiteles.


Persze elméletben lehet profi, de akkor is hiteltelen.


Kb. olyan, mint azok a mindenhez értő magyar elméleti szakemberek, akik 120 kg-osan, minimálbért keresve ontják magukból az életvezetési tanácsokat.

ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!