Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kenyér helyett mit egyek...

Kenyér helyett mit egyek reggelire?

Figyelt kérdés
Lisztes dolgok kizárva és a tej is csak heti 2 alkalom lehet. :(

ápr. 20. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a kenyeret nem lehet helyettesíteni...

Mert pl.ha én szalonnát eszek ,ahhoz csakis kenyeret tudok elképzelni..

De ez csak az én véleményem :)

ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Zabkását, müzlit, rántottát zöldséggel.
ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem derül ki, hogy pontosan mi bajod van, de ha glutén intolerancia vagy allergia, akkor gluténmentes lisztből készült kenyérféléket ehetsz, ma már kb. mindenhol lehet ilyesmit kapni. A kukorica, a rizs és a zab is gluténmentes (ez utóbbiból olyat keress, amire rá van írva, ohgy gluténmentes, mert annak a gyártása során garantálják, hogy nem történik keresztszennyeződés), szóval ezek mentén is elindulhatsz, Abonett és hasonló extrudált kenyerek, kukoricatortilla, rizspufi stb., ezeket pont úgy használhatod, mint a sima kenyeret, mehet rá mindenféle feltét, kence, mellé tojásból készült reggelik és heti 2x egy zabkása/müzli tejjel jó kiegészítés (javaslom az utóbbit otthon készítsd el, keverj be egy nagy adagot, így a zabpehely mellé tudsz keverni pl. puffasztott rizst vagy zabot, DM-ben pl. széles választék van az ilyesmiből + magvak és aszalt gyümik).
ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!