Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Joghurt-zab, kenyér helyett...

Joghurt-zab, kenyér helyett reggelire?

Figyelt kérdés
Rengeteg kenyeret ettem évekig, mindig valami nem túl jóval megkenve, kechup, sok sajt, szalámi..vagy csak önmagában, uzsonnára 3-4 szelet is lecsúszott.. Vacsira 1/4 kenyér.. Meg is látszik az egyoldalú táplálkozás eredménye, az arcbőröm soha nem lesz a régi mert cisztikus akném volt ami hegeket hagyott. Narancsbőröm volt még 162/45 kilósan is. A körmeim törnek, nem lehet őket megnöveszteni, a hajam gyenge. Könnyebben felszaladnak a kilók is. Már kizártam a rágcsálnivalókat, és az üditőket egy ideje. Nem tudom mit ehetnék igazából, a kenyér meg a többi helyett amiket eddig ettem. Elkezdtem bevezetni a zabot reggelinek, joghurtba áztatva eszem. Mellé egy kis gyümi (amit eddig szintén kihagytam az életemből). És emlékeztetem magam arra, hogy zöldséget is egyek. Könnyű megoldás beledobálni a kosárba a mindenféle finomitott, cukorbomba, e betűkkel tele kajákat. Én a nehezebb utat szeretném járni, tudni akarom mit eszek. A tippeket nagyon megköszönném! Kezdve a zabbal kapcsolatos kérdésemmel.
2016. aug. 16. 10:13
 1/3 anonim válasza:
Szia, a builder.hu-n rengetek cikket találsz a megfelelő étkezésekről, étrendeket, illetve edzésterveket is, szerintem ott nézelődj, ott minden kérdésedre találsz választ.
2016. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kenyerpotlonak elvileg a zab a legjobb,kis mennyisegben.Sokakat telit engem pl nem de jobb mint a semmi es tenyleg nem szeded fel az olyan tipusu szenhidratot a kenyerrel ellentetben.

A helyedben raallnek a vitaminbomba divatdolgokra is kicsit :D gondolok a zoldturmixra

Ha csunya az arcborod mindenkeppen a viz a legfontosabb friss citrommal kiegeszitve.illetve a c vitamint friss citrom levevel szedd be igy konnyebben szivodik fel.

Az omega 3 =hal sem lenne utolso valasztas.

Valaszodbol nem derul ki h bikinialakod mennyit torzult,jobban a szepeszeti problemakat vettem ki,de ha akarszbsulyt leadni gyumolcsot jobban tizoraira este mar nem...sajnos ilyenkor nem lehet mindent taplalekkal bevinni,kell az a c vitamin meg kalcium magnezium stb a boltokbol...hiaba tele van a banan kaliummal sok a szenhidrat abban a gyumolcsben fogyni nem fogsz ha sokat eszel belole...szval en ajanlanek multivitaminokat asvanyi anyagokat kiegeszitonek,a napi szukseges mennyiseget nehez tenylegesen megenni taplalek formajaban...

A sok szemet kaja rontotta el a szervezeted egy tosztitokurara van szukseged: reggeli zab tizorai gyumolcs ebed parolt zoldseg husival uzsonna natur joghurt az egeszseges belfloraert vacsora hal parolt zoldseggel...ha nem birod izek nelkul ebexre egy kis basmati rizs nyugodtan mehet...zold turmix zold tea(antioxidansok miatt) frisscitromos viz mehet egesz nap...kocogas ami jotekonyan hat a keringesre emesztesre anyagcserere

2016. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!