Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1. Mennyire fontos számodra...

1. Mennyire fontos számodra az egészséges életmód fenntartása?

Figyelt kérdés
Piackutatást kell csinálnom, ha van egy kis szabad időd légyszives válaszolj a kérdésemre. Lehet röviden, de ha hosszan válaszolsz annak is örülök. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és valaszol ❤

ápr. 22. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szakmabeli vagy, akkor te is tudod, hogy erre a kérdésre nem lehet válaszolni? Mi alapján válaszoljunk rá? Mi a skála? Mik a szempontok? Mi a mértékegység? Mit értesz "egészséges életmód" alatt? Mi a piackutatás célja?
ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mennyire fontos számodra az egészséges életmód fenntartása?"

47

ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos számomra az egészséges életmód fenntartása.
ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy fontos de kivitelezhetetlen, a hazai termésellátás ősztől tavaszig nulla . Behoznak szutykokat fóliás kinai arab termést, éretlen banánt narancsot citromot avokadot ami vegyszeresek, a tartositott dolgok sem jók , nincs termeszétes étel ha van akkor a talaj az esővíz vagy a permetek miatt káros . Elmúlt a 80as evek agráradottsága tisztasága akkor sem volt minden natúr de ami most van az gmo hulladék ....
ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pontosítsd a kérdést adj meg szempontokat adj meg skálát mert ez így megválaszolhatatlan
ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Közepesen, egyensúlyban.



Az apró örömök fontosak, nem élek remete módjára.

Nem vagyok hajlandó végigszendni egy életet, csak hogy az hosszabb legyen.



Volt dolgom étkezési zavarokkal, többek közt orthorexiàval. Ez olyasmi mint az anorexia, csak az ember a kaja tisztaságával, minőségével van túlzottan elfoglalva. Ahogy egyre súlyosabb lesz, egyre kevesebb dolgot mer az ember megenni, mert fél a zsíroktól, a cukroktól, mindentől. Így ugyanúgy el lehet sorvadni.


De ugyanakkor a binge eating disorder (BID) is megtalàlt, amikor a koplalás és a habzsolás között ingadozik az ember.

A szigorú diéták nálam ezt váltják ki, többet rontanak mint használnak. Ahogy a nagy zabálások is, úgy éreztem, meg kell vezekelni érte, és a két véglet közt ingadoztam.



Amit próbálok betartani, hogy nincsenek tiltások, tabuk, kényszer dolgok.

Fogyasztok salátát, csirkét, halat, gyümölcsöt mert finom és szeretem.

De eszek a pizzából, a néha megiszok egy sört, és van itthon csoki is.

Aktív vagyok, de nem költöznék be a konditerembe.

ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

34 éves koromtól nagyjából igen, de eddig is magas szinten egészséges voltam. 34 évesen álltam át szinte teljesen barna lisztre, rozskenyérre, barna toast kenyérre. Illetve galuskát durumliszttel készítek. Rostdús étrendem van, többnyire zöldséges alapú főtt ételeket készítek, néhányszor eszek mellette gyümölcsöt, sűrűn túrázok emelt szinten. A bevezetett étrendem után 2 hónap alatt 16 kilót lefogytam. Figyelek az alvásra is, mindenben nagyjából betartok egy rendszert.


35/F

ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!