Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudom abba hagyni...

Miért nem tudom abba hagyni az evést?

Figyelt kérdés
Mostanában (körülbelül már 10 hónapja)megállás nélkül tudnék enni,vagyis naponta kb.2000-2400 kcal ételt viszek be a szervezetekben ami elégé sok.De még így is nap végén is tudnék enni.Nem vagyok elhízott(167cm,53kg)de azalatt a 10 hónap alatt 5-6 kg híztam pedig csak 3cm nőttem.Ez igazából akkor kezdődött amikor a legjobb barátnőm elkezdett ignorálni.Nincsen sok barátom és ő volt az akiben a legjobban megbíztam.Esetleg emiatt történhetett ez az evés zavar?Ja és heti 2-szer versenyszerűen úszok

ápr. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos ugyanez :/ pedig nem vagyok éhes...
ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem úgyszintén. Legalább 100x fogadtam meg, hogy napi 3x étkezés és az sem nagy mértékben, persze 1-2 nap után megszegem.
ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Növésben vagy, teljesen normális, hogy ettől éhesebb vagy. A súlyod alapján pedig még így is bőven vékony vagy.
ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Mivel a 167 centihez az ezelőtti, 46-48 kiló kórosan sovány volt, még szép, hogy ennél és enned is kell.
ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább 55-56 kilónak kellene lenned, nem 52-nek.
ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!