Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi 1 évben majd 10...

Az utóbbi 1 évben majd 10 kilót híztam. Nem bírom abba hagyni az evést. Hogy fogyhatnék le? Ismertek bevált Étvágycsökkentőket?

Figyelt kérdés
van hogy pár napig vissza tudom fogni magam, de máskor addig eszek míg rosszul nem vagyok. Aztán ha kiürült a gyomrom megint eszek egészen addig míg van a közelemben kaja... ha nincs, hát rendelek valamit. régen is sokat ettem, de csak mostanában látszik meg rajtam. Ismertek bevált étvágycsökkentőket?
2014. febr. 4. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
a tabletták meg ez a hoodia spry semmit nem ér!ha szeretsz teázni akkor a patikákban pár száz ft ért vannak gyògyteák.ami szimpatikus meg ìzlik azt iszogasd evés elött vagy közben ez eltelìt kicsit...nekem ez vált be...ja meg cukrot ne rakj bele...én az anyagcsere javìtòt szeretem mert van benne ánizs és imádom egy icipici méz elég bele!
2014. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mozogsz-e valamit. Kezdj el sportolni, hogy elégesd a plusz kalóriákat.
2014. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!