Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátnőm miért hagy MINDEN...

A barátnőm miért hagy MINDEN alkalommal valamennyit a kajájából?

Figyelt kérdés
Én nem azt mondom, hogy kötelező megenni mindig az egészet, de nem tudom elhinni, hogy mindig az az 1-2 falat lenne már túl sok. Kíváncsi vagyok, mi ennek a magyarázata.

máj. 14. 19:10
 1/10 Rakott karfiol ***** válasza:
Ő mit mondott erre, miért?
máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hoyg náluk ez volt a szokás a családban.
máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a levessel vagyok így. Az alján 2 kanálnyival mindig marad.
máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
A kérdés inkább úgy merül fel, hogy a legtöbben miért eszik MINDIG meg az egészet, ami a tányéron van, akármi az, akármennyi, akármennyire éhesek, akárhány kilósak?
máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1es: nem kérdeztem, nem akarok kötekedőnek tűnni


4es: hát én általában annyit szedek a tányéromra, amennyit meg is tudok enni.

máj. 14. 19:56
 6/10 qborka ***** válasza:

A,

Neveltetése miatt lehet.

Volt egy munkatársam,ő el is mondta miért: hagyjunk pár falatot, ki tudja,lesz e később enni.

Furcsa,de lehet,hogy háború és azutáni időszakban elterjedt és

működő dolog volt


B, nem bírja már megenni

máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet, azért mert nem esik annyira jól, vagy hirtelen kezdtem el enni aztán az az 1-2 falat is soknak tűnik már, hányingerem lett közben, ilyesmik. Lehet neki is valamelyik miatt van.
máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. Van 2 ismerősöm akinél ugyan így van, és a lányom is gyakran csinálja. Egyszerűen azt mondja, hogy nem bírja. Néha szó szerint egy kanál levesről van szó.
máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, az emberek miért mindig a MÁSIK tányérjával vannak elfoglalva???


Így nőttem fel, állandóan azon ment a hiszti, hogy a MÁSIK mit mennyit miért azt eszi és sorolhatnám.

Amióta felnőttem, a halálba küldöm el, aki azt sasolja, mit eszek, és miért nem mást vagy miért hagyok meg 4-5 falatot.

máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek, ezért is nem neki tettem megjegyzést, hanem itt kérdeztem meg. Ha neked is a másik után kéne elpakolnod, neked is feltűnne egy idő után, hogy mindig 1-2 apró falat marad a tányéron, ami már igazán nem osztott-szorzott volna.
máj. 15. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!